PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=669033}

W ciemno

Out in the Dark
7,2 2 591
ocen
7,2 10 1 2591
W ciemno
powrót do forum filmu W ciemno

Nie podobal mi sie koniec filmu. Czuje jakby historia niezostala do konca opowiedziana, a otwarte
zakonczenie nie pasuje to calej historii filmu.

zxcvw

Zgadzam się, zakończenie niezwykle... no właśnie i tu trudno powiedzieć jakie.
Pesymistyczne? Przecież nie wiem czy w końcu spotkali się we Francji.
Czy Roy został aresztowany, czy może od razu uciekł?
Kiedy film ma otwarte zakończenie widz ma prawo dopowiedzieć sobie koniec a ja zdecydowanie wyobrażam sobie tu jedynie happy end.
Świetnie opisana codzienność konfliktu Izraelsko-Palestyńskiego i jego oddziaływanie na zwyczajnych ludzi.

Serebii

Zgadzam sie. Tu tylko pasuje szczesliwe zakonczenie. Film byl pelen melancholii, wiec happy ending stworzyl by jakis balans emocjonalny.

ocenił(a) film na 8
zxcvw

Nie zgadzam się,zakończenie było właśnie takie jakie powinno być,cały konflikt jest niejednoznaczny co było widać w tym filmie-bardzo dobry film,dobre zakończenie,jedynie do czego można się przyczepić to rzeczywiście nieco mało wyraźna gra aktorów.
Gdyby spotkali się pod wieżą Eiflla to bym umarł:).

Krzysiek_W_filmweb

Lepszym miejscem ewentualnego spotkania byłoby Moulin Rouge - po tak ciężkich przeżyciach:))
Też uważam ( mimo całej sympatii dla bohaterów i myśli że "zasłużyli " na szczęście ) aby zakończenie było takie jakie jest - otwarte, "Balans emocjonalny " stanowiłby dla mnie zgrzyt i zepsuł cały odbiór filmu.Poza tym agent służb specjalnych wyraźnie grozi Royowi w więzieniu,że go zniszczy,więc .....(a wiemy że jest do tego zdolny )
Zakończenie-kwestia gustu..;)

zxcvw

Miałem podobne odczucie, czyli jakby film nagle się urwał w najważniejszym momencie, więc... ta straż przybrzeżna go złapała? Roya zakatowali w tym więzieniu? Czy może jednak los wynagrodził im te udręki i szczęśliwie spotkali się we Francji? Oj, wkurzyłem się tym zakończeniem...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones