PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=520257}

W Brighton

Brighton Rock
5,8 1 376
ocen
5,8 10 1 1376
W Brighton
powrót do forum filmu W Brighton

Ten film powinien być wyświetlany w godzinach nocnych dla ludzi mających problemy ze snem - macie zapewnione, że po 20 minutach uśniecie bez problemu :-)
Występujący w roli scenarzysty oraz reżysera Joffe totalnie pogubił się w tym co chciał przedstawić - wszystkie wątki są zaprezentowane bardzo pobieżnie i płytko. Pobieżność ta odnosi się zarówno do poszczególnych wątków filmu, jak i do postaci, przez co wydarzenia w filmie są zupełnie nieinteresujące i zupełnie nie wciągają widza w akcję. Flm, który w założeniu miał bazować na dość mrocznym klimacie, wzbogaconym o wątek miłosny, zupełnie tego klimatu nie posiada. Wątek miłosny wypada poza tym bardzo sztucznie, jest bezsensowny i przez to irytujący. Całość "doprawiona" jest fatalnie dobraną muzyką, która ani w 1% nie pasuje do całości obrazu.
3/10

PWMarshal

Mogę się zgodzić z tym co napisałeś. jedyne co mi zostało w pamięci z pozytywnych rzeczy jeśli chodzi o ten obraz to zakończenie.
Jest bardzo wzniosłe, dające nadzieję. Zakończenie "daje kopa". Podobało mi się. Ostatnia scena. Poza tym film wygląda jakby był pisany na kolanie i nie wiadomo co miało z tego wyjść. Ani to romans, ani gangsterka. Słabe kreacje postaci. Tam w zasadzie nie ma postaci, są same katalizatory.

ocenił(a) film na 3
BUNCH

A mi sie podobałą muzyka miala cos w sobie taki pazur bo film juz nie za powolny nudnawy nie wiem co mial pokazac .Twardy facet i i ta dziewczyna przypominala mi Kopciuszka zagubioną owieczke .Zgodze że ten film naprawdę może uspic człowieka .Troche zaskoczyło mnie tą z płytą na koncu jak któs oglądał film to wie o co chodzi 3/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones