PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1044}

Wściekły Byk

Raging Bull
7,8 64 581
ocen
7,8 10 1 64581
8,4 32
oceny krytyków
Wściekły Byk
powrót do forum filmu Wściekły Byk

Nuda

ocenił(a) film na 6

Ciągnący się jak cukierki mordoklejki, nic odkrywczego. Uwielbiam filmy z powolną narracją, ale "Wściekły Byk" mnie zamordował nudą.

O ile na początku zapowiadało się interesująco, to z każdą kolejną sceną moje powieki miały wielką ochotę zamknąć się i skutecznie odseparować mnie od tego, co działo się na ekranie. Film nie wzbudził we mnie żadnych emocji.

Gra aktorska była świetna, niektóre ujęcia bardzo dobre, ale cóż z tego, skoro fabuła była interesująca niczym cykl rozwojowy mlecza.

6/10 bo pewnie na odbiór tego obrazu wpłynęła moja niechęć do kina biograficznego, absurdalnych przeskoków czasowych i klimatu USA w połowie ubiegłego wieku.



Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
VincentVanGlock

Nie pofatygowałeś się nawet na mój profil, żeby zobaczyć jakie, powszechnie uważane za nudne, filmy mam w ulubionych.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 2
VincentVanGlock

Nie pozwalasz innym mieć swojego zdania i każesz wracać oglądać Batmana i Rambo * człowiekowi który dał 6/10 ,,Wsciekłemu bykowi ,, a sam oceniasz na przykład taką klasykę jak ,, Czas Apokalipsy ,, na 3/10 .
*Ps Swoją drogą Batman ( pierwszy tima Burtona ) oraz Rambo(tylko pierwszy) to świetne filmy

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
mmar88

Dla mnie "Wściekły Byk" to film wybitny, ale owszem. Rozumiem, że może nudzić bo sceny są wyłącznie przepasane niekiedy walkami, generalnie nic się nie dzieję, ale od De Niro nie mogę oderwać wzroku. Fantastyczna gra aktorska.

ocenił(a) film na 6

Tak jak napisałem - gra aktorska na bardzo wysokim poziomie, ogólnie film zrobiony świetnie.
"Nudność" czy raczej "ciekawość" obrazu jest najbardziej subiektywną cechą. Ja uwielbiam długie, często mało wnoszące, sceny u von Triera, ale totalnie nie porywa mnie kino biograficzne. A że mam możliwość wyrażenia swojego zdania to to robię. Cóż poczynić, z własnym gustem nie będę wojował, może sam na starość mi wyewoluuje :)

ocenił(a) film na 7
mmar88

Gust nigdy sam nie ewoluuje, to ty go kształtujesz świadomie bądź nie świadomie.

ocenił(a) film na 9

Zgadza się całkowicie. Gra aktorska De Niro rewelacyjna, pochłonęła mnie zupełnie. Robert De Niro dla mnie jeden z najlepszych aktorów .....a może najlepszy.

ocenił(a) film na 2
mmar88

Zgadzam się w pełni . To chyba jedyny ,,Klasyczny ,, film którego oglądanie mnie tak męczy że za każdym razem wyłączam w połowie .
Nie widze w nim żadnych plusów poza dobrymi aktorami ale nawet oni nie pomogą tak nudnej historii .
Do tego dodam że tak jak autor komentarza lubie filmy o nieśpiesznej akcji a co więcej jestem fanem boksu .
W teorii ten film powinien należeć do moich ulubionych a w praktyce jego ogladanie mnie fizycznie boli .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones