PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31451}

Władca Pierścieni: Dwie wieże

The Lord of the Rings: The Two Towers
8,3 507 845
ocen
8,3 10 1 507845
8,1 40
ocen krytyków
Władca Pierścieni: Dwie wieże
powrót do forum filmu Władca Pierścieni: Dwie wieże

Niedawno na filmwebie przeczytałam, że Peter Jackson wystąpił w każdej części trylogii (w ogóle w
większości swoich filmów). Wczoraj obejrzałam Drużynę Pierścienia i znalazłam Petera jako
przechodnia w Bree. Dzisiaj zabrałam się za Dwie Wieże, ale nic nie znalazłam. Wie ktoś może w
którym momencie, albo w której minucie pojawia się Jackson (również w Powrocie Króla jeśli ktoś znalazł)?

ColoredFog

W Powrocie Króla Peter Jackson gra korsarza na statku, tym który potem zostanie zdobyty przez Armię Umarłych. Natomiast w Dwóch Wieżach jest wojownikiem Rohanu, który walczy w czasie oblężenia Helmowego Jaru (chyba rzuca strzałą czy oszczepem). I jeszcze gra też drugi raz w scenie po tym jak Saruman przemawia do grupy ludzi, którzy następnie podpalają wioskę. W całej trylogii Władca Pierścieni także dzieci Jacksona miały swoje role aktorskie.

ocenił(a) film na 10
arwenundomiel

Wielkie dzięki. Na pewno się przyda.
A dzieci Petera pewnie grały hobbity? To by się nawet opłacało ;).

ColoredFog

Nie w każdej części. Katie Jackson i Billy Jackson grali hobbity w Drużynie Pierścienia, w Dwóch Wieżach uchodźców z Rohanu, a w Powrocie Króla mieszkańców Minas Tirith.
Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 10
ColoredFog

Jest też w Drużynie na ulicy w Bree, ten z marchewką ;-)

ocenił(a) film na 10
remiofthedead

Wiem, napisałam że go znalazłam ;).

ColoredFog

Takie postacie grał:
http://stcommunities.straitstimes.com/movies/2012/12/16/did-you-spot-director-pe ter-jacksons-cameo-hobbit

W pierwszym Hobbicie też zagrał. Jest krasnoludem uciekającym z Ereboru po ataku Smauga.

ocenił(a) film na 10
obleh

Dokładnie ;) a Dwóch wieżach miota Włócznią z stołpu podczas oblężenia Helmowego Jaru ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones