PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1065}

Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia

The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
8,0 726 563
oceny
8,0 10 1 726563
8,2 45
ocen krytyków
Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia
powrót do forum filmu Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia
ocenił(a) film na 5
Brak_nicka_2

Poczekaj na Witchera :P

ocenił(a) film na 3
LukaszJarosz25

Nie wiem czego się spodziewałam po arcydziele wszechczasów fantasy ;) Ale napewno nie czegoś w stylu Powerangers, czyli potworów z gówna robiących dziwne miny a ten poziom żenady właśnie reprezentuje Władca Pierścieni (gdzie i sama fabuła pierścienia jest z lekka żenująca).

ocenił(a) film na 10
Brak_nicka_2

Tak! Zgadzam się ta trylogia to najlepsze filmy jakie widziałam w życiu.

ocenił(a) film na 10
Aksi888

bez przesady dla mnie sa to najlepsze filmy fantasy jakie widziałem w zyciu ale nie najlepsza trylogia filmowa jaka widziałem najlepsza trylogia filmowa to park jurajski od 1993 do 2001

ocenił(a) film na 10
Brak_nicka_2

a skad wiesz moze kiedys powstanie lepszy film od trylogi władcy pierscieni ale nie da sie powiedziec o trylogi wladcy pierscieni ze to filmy zle gnioty czy dobe albobardzo dobre wszystkie 3 czesci oceniam na mega arcydziela nie arcydziela tylko juz mega arcydzieła ogladam bardzo czesto trylogie wladcy pierscieni

ocenił(a) film na 10
Brak_nicka_2

Szkoda, że "Wiedźmina" nie kręcił miłośnik Sapkowskiego tylko przypadkowy strzelec.

Brak_nicka_2

Co prawda to prawda. Epickie kino

Brak_nicka_2

Powrót Króla lepszy.

ocenił(a) film na 9
Brak_nicka_2

Też tak myślę. Serial to już nie to samo

ocenił(a) film na 8
Brak_nicka_2

Gdy te filmy wchodziły na ekrany wielu ludzi wytykało im błędy, niedoróbki, w każdej możliwej dziedzinie. To nie są filmy idealne, takich nigdy nie będzie, a więc zawsze coś można zrobić lepiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones