PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=489809}

Viva High School Musical Argentyna

High school musical: El desafio
4,2 987
ocen
4,2 10 1 987
Viva High School Musical Argentyna
powrót do forum filmu Viva High School Musical Argentyna

Ahh, a zaczęłam to oglądać z takim optymizmem, lecz niestety...kompletny zawód. Sto razy bardziej wolę normalne HSM. A teraz minusy i plusy :
- okropna mimika twarzy – szczególnie tej Luli. No coś koszmarnego, chociaż nie wszyscy grali źle.
- Ten Christobel śpiewał ładnie normalnie, wszyscy go chwalili za talent, a na próbach fałszował. Normalnie żałosne, jakieś dziury w fabule.
- Dubbing beznadziejny
- Po co przetłumaczyli piosenki na polski? Tym sposobem nie wiadomo czy dobrze śpiewali (pewnie w sumie tak skoro grają w tym filmie). Bo polska Luli śpiewała nie za ładnie.
- Rażąca sztuczność tych dziewczyn ''sług'' Luli.
- Dziwi mnie, że Taylor chociaż najwyraźniej nie lubi Luli to z nią śpiewa. Przecież ta Marina też jest dobra to czemu nie mogłyby razem mieć zespołu?
- Bardzo mi się ten ''Troy'' nie podobał. Lepszy już Efron
- Hm, nie wspominając już jak ten chłopak wjechał na motorze....
- Ta nauczycielka przesadzała z tymi minusami
Plusy :
+ Lepsza aktorka od Hudgens
+pokazany też zespół na końcu inny niż głównych bohaterów
+miejscami lepsze układy niż w normalnym HSM
+fajny chłopak i ta jego Joy

No i to chyba tyle. Podsumowując moja ocena : 5/10

Hmm_Ciastko

Myślę że przesada w mimice i gestach to cecha charakterystyczna kina
argentyńskiego :P chociaż w sumie chyba oboje oglądaliśmy wersję
meksykańską <mysli>

Z całym szacunkiem dla wspaniałych utalentowanych aktorów którzy
zdubbingowali ten film... ale takich rzeczy się nie robi. Te piosenki po
prostu nie brzmią w naszym języku. Wystarczy posłuchać oryginalnych wersji
na yt.

ocenił(a) film na 5
rataxas

A.d. polskiego dubbingu piosenek... "Od kuchni" wygląda to tak, że to wytwórca - w tym przypadku Disney - narzuca, czy piosenki będą w języku rodzimym, czy nie. Studio ma tylko wykonać robotę, i robi to najlepiej, jak potrafi. :)

Hmm_Ciastko

czy mógły kotoś to dodać na YT bo nie mam DC i nie oglądnełam sobie. A ciekawi mnie to jak w latynowskiej wersji to wyszło.
A tak wogóle to jest produkcja Maksykańska czy Argentynska bo to przecież róznica. W gazecie pisze Argentyna a reklamowali ze to Meksyk i już nie wiem.

Hmm_Ciastko

Luli to była w HSM Meksyk. Ale różnica to żadna, podobieństwo jest uderzające ;/ Nwm po co zrobili dwa identyczne filmy -.-

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones