PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=519906}

Venom

6,8 143 007
ocen
6,8 10 1 143007
4,0 24
oceny krytyków
Venom
powrót do forum filmu Venom

Szedłem na ten film jak skazaniec, myślałem że to będzie bezsens i nuda. Lekcja dla samego siebie: nie wierzyć pseudorecenzentom. Film jest genialny i polecam każdemu.

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

''Przecież on jest tak t...py że teraz będzie wszystkim wmawiał że to nie Sony tylko marvel wyprodukował film ''

Zdecydowane pudło taki mój ZAMIAR NIE JEST .

Gokussb

Proste pytanie ,kto według ciebie odpowiada za produkcję pod tytułem "venon", marvel, czy sony?

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

Wedle informacji w moim kinie , gdzie oglądałem Venom było mówiono o Marvelu .

I nim Venom był puszczony było coś takiego
https://www.youtube.com/watch?v=UhVjp48U2Oc

Gokussb

Uwaga na spoilery ....
http://www.youtube.com/watch?v=3dXdSHUS47w
Sony i potem Marvel ...

Gokussb

Gokussb nie masz racji na temat filmu, ponieważ film tworzyło Sony na podstawie komiksów Marvela ...
oficjalny plakat filmu ..jest na nim Marvel (na podstawie ich komiksów) i Sony ( bo tworzyło ten film) ..
https://image-store.slidesharecdn.com/76fc7676-1aaf-40f3-8d31-48b047a0c561-origi nal.jpeg
Jeśli tego nie zrozumiesz to nie wiem jak ci to inaczej wyjaśnić.

ocenił(a) film na 10
wort801

Wort nie zrozum mnie zle ale nie zrozumiałeś mych postów w tym wątku . W jednym z mych postów wspomniałem że '' W moim kinie podano takie informacje

ocenił(a) film na 10
wort801

Z mego kina mam te informacje NIE wymyśliłem tego

ocenił(a) film na 10
wort801

to jest me kino gdzie podano te informacje
Cinema City Warszawa Promenada

ocenił(a) film na 10
wort801

i dziękuje ci że mnie z błędu wyprowadziłeś które spowodowały błędne informacje z mego kina .

ocenił(a) film na 4
Gokussb

Nie mylę się
Spidersweb jest idiotyczną stroną to po pierwsze.
Po drugie nie wiadomo, czy Venom będzie w uniwersum MCU.
Produkuje to Sony, a nie MCU (czyli Avengers, Iron Man, Captain America itd.).Venom jest zrobiony przy współpracy z Marvelem w ramach umowy na trzy filmy. Venom się do nich nie zalicza, bo nie jest na razie powiązany ze Spider Manem. Umowa dotyczyła Spider Mana. Dlatego w Homecoming jest Downey Jr. w roli Starka. I proszę nie przytaczać tego gówna jakim jest spidersweb :)

ocenił(a) film na 10
PogoHomo

Nie wciskam ściemy ani nie chce burdy wywołać ,ale w moim kinie nim zaczął sie film Venom był napis

taki
https://www.youtube.com/watch?v=UhVjp48U2Oc

Gokussb

Problem jest w tym że ty dużo gadasz na tematy o których nie masz pojęcia ,a potem kłócisz się z ludźmi . Tak jak byś miał rację masz przykładowy link https://www.google.com/amp/s/www.spidersweb.pl/rozrywka/2017/03/28/venom-ogranic zenia-wiekowe/amp/

Gokussb

Ps. Przeproś teraz art23s, i powiec mu że się myliłeś

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

Czy ty jesteś wstanie zrozumieć że w moim kinie były inne informacje ?? . To do zarządzających w mym kinie powinno sie kierować te pretensje , nie wspomnieli tam NIC o sony .

Gokussb

Nie umiem przyznać się do błędu , zawsze ktoś musi być winny tylko nie ty

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

to twój cytat

'' A to teraz to ich wina, nie twoja ,ach ci źli zarządcy kina '' . I wedle tego do błędu sie przyznałeś .

Gokussb

Wróć przeczytaj jeszcze raz, jak wciąż nie rozumiesz,poproś może ktoś ci pomoże , i wspólnymi siłami ,odkryjesz co oznacza słowo (sarkazm)

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

Czyli uważasz albo wręcz przekonany jesteś ,że jak w moim kinie były te informacje , nie jest to argumentem ??

jak tak to nie mamy o czym gadać . Zrządzający w moim kinie podali te informacje i tyle w temacie .

I możliwe że ludzi nabrali jednak szansa by zrozumieli jest zerowa .

Gokussb

Przyznaj, że się myliłeś gokuś

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

Na to NIE LICZ musiałbyś zarządzającym w moim kinie , spróbować uświadomić że sie mylili .

Gokussb

Em, nie. Nikt się nie mylił. Wytłumaczyłem ci, dlaczego pojawił się ten napis.

ocenił(a) film na 10
Rivaine

Fakt i wiem dzięki tobie czemu tak jest , jednak to przez zarządzających w moim kinie mam taki pogląd .

ocenił(a) film na 10
Rivaine

nie wiem jak to jest możliwe że wedle informacji z mego kina Venom jest zrobione przez Marvela , a teraz sie okazuje że to błędna informacja .

Gokussb

"Czyli uważasz albo wręcz przekonany jesteś ,że jak w moim kinie były te informacje , nie jest to argumentem ?? "

Przecież sama informacja na stronie, którą podałeś, określa jasno, że Sony jest producentem tego filmu. Dlatego właśnie zostałeś poprawiony.

ocenił(a) film na 10
Rivaine

''Przecież sama informacja na stronie, którą podałeś, określa jasno, że Sony jest producentem tego filmu. Dlatego właśnie zostałeś poprawiony.''

Tak ale szansa by zrozumieli to zarządzający w moim kinie jest zerowa . Jak będziesz chciał dam ci linka gdzie jest to moje kino , co takie informacje wprowadzili .

Rivaine

Wyprodukować wiesz co oznacza? To już drugie słowo, którego znaczenia musisz się nauczyć

Machu_filmweb

Hm? Odpowiem może pytaniem, do czego teraz zmierzasz? Doskonale wiem co oznacza, jednak nie wiem, do której wypowiedzi masz zastrzeżenia.

ocenił(a) film na 10
Rivaine

chce ci on powiedzieć że '' Nie wiesz o czym piszesz i nie orientujesz sie w temacie .

Gokussb

Trafna definicja zachowania użytkownika filmweb gokusss

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

ja tylko przetłumaczyłem na polski twój post który napisałeś do Rivane .

'' Wyprodukować wiesz co oznacza? To już drugie słowo, którego znaczenia musisz się nauczyć ''

Gokussb

To miało być do ciebie nie do niego

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

tak czy siak przetłumaczyłem mu by sie kapnął o co chodzi .

Rivaine

Do kompromitacji gokusia

Machu_filmweb

What? Twój komentarz na to, co napisałem, niewiele mi w tym momencie mówi, więc dalej nie wiem, do czego zmierzasz i skąd się taki pojawił w moim kierunku.

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

widać lubisz sie bawić w upośledzonego przez internet , zamiast znalezc sobie inne hobby .

Rivaine

Przepraszam nie do ciebie miało to być mój błąd .

Machu_filmweb

W porządku, trochę mnie to zmyliło.

ocenił(a) film na 10
Rivaine

Machu filmweb w dalszym ciągu dostrzega błędy w mych wypowiedziach,do tego stopnia że według niego musi być ingerencja do poprawy . A przecież INTERNET to świat anonimowy , tylko on o tym zapomina .

ocenił(a) film na 10
Rivaine

Ja wogóle nie mam powodu do wstydu i tyle

ocenił(a) film na 2
Gokussb

Bekę mam z tego typa :D Mentalny songoku.

ocenił(a) film na 10
JohnTheBrave

czemu dałeś 1 ??

Gokussb

Wystawilem ocenę 1 powodowany irytacja, którą wywołał najpierw scenariusz a później warstwa realizacyjna filmu. W wielu momentach bylo to było dla mnie takie nieprzyjemne doświadczenie jak wtedy gdy obejrzałem w kinie "Punisher" z 2004 roku. Zażenowanie oraz niedowierzanie perypetiami oraz żartami i brakiem zdecydowania twórców jaki ostatecznie ton przyjąć sprawił, że byłem bliski opuszczenia sali kinowej. Nie znalazłem w tej produkcji niczego czego twórcy byliby pewni. Fabuła wygląda tak jak domek z kart. Weźmiesz jeden element i całość runie.

ocenił(a) film na 10
JohnTheBrave

ok rozumiem . Ja dałem 10 bo uważam ten film za mroczno komediowy chaotyczny zabawny film .

Gokussb

Jak tak teraz się jeszcze nad tym zastanawiam to brakowało tutaj pauz. Pauzy są potrzebne jako efekt dla fabuły. Mając pauzy możesz widza zaangazowac w historię. Eddie traci pracę i powinna być pauza, moment, że bohater nie wie co dalej i my widzowie w normalnie zrealizowanym filmie byśmy ten moment dostali a aktor miałby czas aby okazać emocje jakiekolwiek. Tymczasem było montażowe ciach i przejście do kolejnego wydarzenia i po nim ciach. I nagle skok czasowy tak absolutnie znikąd, po co, dlaczego. Wszystko to efekt źle napisanego scenariusza i ja to wiem i Ty pewnie też, że scenarzystka "50 twarzy Greya" nie jest tą osobą, która powinna być do tego filmu zatrudniona ale została, jest. Ta decyzja jest dla mnie do teraz niezrozumiała.

ocenił(a) film na 10
JohnTheBrave

spróbuj wytłumaczyć typowi wyżej że jego rozumowanie jest błędne . On usilnie próbuje mi wcisnąć że ja sie mylę a on ma racje , w dodatku dałem dowód że sie myli a on nie zerknął na to .

Gokussb

Serio jesteś rocznik 90? Składnię masz jak pięciolatek. Argumentację jak trzylatek.

JohnTheBrave

Yntelektualysta się znalazł.

użytkownik usunięty
Tester_Komorki

Ja niczego nie oczekiwałem i dostałem nic. Także wydaje mi się, że jestem obiektywny. Gdyby nie Hardy to bym z kina wyszedł, a i tak widać, że się męczył.

ocenił(a) film na 10

To na drugi raz wyjdź a zobacz ile życia później zaoszczędzisz na pisanie wypocin :P

ocenił(a) film na 10

Poza tym jak można ocenić Spider mana z 2002 roku na 8 a Venoma na 4 czy Przebudzenie Mocy na 5?:) Stąd płynie jeszcze bardziej czytelny i uzasadniony wniosek że scharakteryzowałem cię idealnie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones