PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=151705}

Uznajcie mnie za winnego

Find Me Guilty
7,1 12 697
ocen
7,1 10 1 12697
Uznajcie mnie za winnego
powrót do forum filmu Uznajcie mnie za winnego

Szef mafii

ocenił(a) film na 7

Jeżeli oni wszyscy byli rodziną, wspierali się i tak dalej, czy wiadomo co poróżniło głównego bohatera
z ich szefem? Ten człowiek troszczył się o wszystkich w ich mafii, a wobec jego jedynego okazywał
jawną wrogość. Coś przegapiłam?
No i druga sprawa, czy on nie mógł powiedzieć, że strażnicy więzienni pobili go na rozkaz
prokuratora? Może to by jakoś pomogło.

ocenił(a) film na 10
ParanormalVampire

nie pomogloby by musialby miec dowody na to ze ktos go pobil. Tak jak zaczynal rozprawe i mowil, ze negocjowali z nim aby sypal na swoich, a sedzia go pouczyl ze przy pomówieniach musi miec dowody. W mafii moze i kochal wszystkich, ale nie kazdemu moglo sie to podobac. Wszedzie zabijaja swoich jezeli ci na najwyzszym szczeblu uznaja, ze robi sie ktos za silny itp. Duzo jest teorii

ocenił(a) film na 6
razielospl

Odkurzam stary post ale to nie chodziło o brak dowodów tylko o to że on nie chciał sypać (nawet jeśli chodzi o strażników) Dowodem byłaby obdukcja gdyby jej zażądał

ocenił(a) film na 9
ParanormalVampire

Kwestia nieprzyznania się to lojalność w rozumieniu Jackiego. On z zasady był przeciwny metodom systemu (np. to 'nie dzwoń po gliny' z początku filmu).

Calabrese to był gangster, bandzior i skur... Miał wrażenie, że działania Jackieego szkodzą jego własnej d.upie. Dlatego się pogniewał. Wpakowałby każdego na sto lat do paki, byle tylko się wywinąć. Oni wcale nie byli rodziną i się nie wspierali. Wiara Jackieego była naiwna i nie prawdziwa. Mafiozi to mafiozi, więc zachowuję się jak mafiozi.

Chyba nikt inteligentny nie miał wątpliwości, że oni wszyscy byli winni...?

ocenił(a) film na 9
michal.2907

Edit. Nieprawdziwa piszemy łącznie of kors :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones