PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=151705}

Uznajcie mnie za winnego

Find Me Guilty
7,1 12 700
ocen
7,1 10 1 12700
Uznajcie mnie za winnego
powrót do forum filmu Uznajcie mnie za winnego

Dykcja!!!

ocenił(a) film na 8

Jedna rzecz bije po oczach, a raczej po uszach - dykcja głównego bohatera. Odkąd nie jest najemnym zabójcą lub twardym gliną z wielkim gnatem, na pierwszy plan zaczynają wychodzić inne rzeczy - niestety nie dałam rady obejrzeć tego filmu bez napisów.

suszinka

Boże, widzisz a nie grzmisz.. Dykcja? I to niby ma być ważne w tym filmie? komu to przeszkadza.. ogarnij i wyluzuj..

suszinka

Vin ma piękny głos:D

greta1975

Piękny to mało powiedziane :) Film z nim oglądam tylko z napisami... Bo lektor zagłusza jego cudowny głosik :)

greta1975

głęboki i męski :>

ocenił(a) film na 8
suszinka

Ja dałam radę bez napisów. I bez wysiłku, bo Vin mówi wyraźnie. A że slangiem? Toż to prosty nowojorski makaroniarz jest, a nie angielski lord.

ocenił(a) film na 7
EineHexe

Tak, ale jednak makaroniarz :) Myślę, że troszkę zbyt "nowojorsko" nawijał, zbyt miękko, ale grał b. dobrze :)

ocenił(a) film na 8
jasioo91

No a jak miał nawijać makaroniarz nowojorski? :D Rzymsko? Losandżelesańsko? :D Nawijał jak nowojorczyk pochodzenia włoskiego, zresztą mam wrażenie że akurat to jest akcent jaki Vin wyniósł z domu, w końcu jego matka to nowojorska Włoszka.

ocenił(a) film na 6
EineHexe

:D :D :D

ocenił(a) film na 7
EineHexe

Skoro tak, to zapewne nawijał najbardziej realistycznie jak tylko mógł ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones