PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=661488}

Uziemieni

Eyjafjallojökull
6,3 8 067
ocen
6,3 10 1 8067
Uziemieni
powrót do forum filmu Uziemieni

O mały włos a straciłabym przez nie okazję na zobaczenie genialnej komedii ;) Film jest świetny,
śmialiśmy się z narzeczonym tak głośno, że chyba pobudziliśmy sąsiadów. Dany Boon rewelacyjny
jak zawsze. POLECAM!!!

Usako89

tez mnie zaskoczyla mala ilosc glosow... a film dobry

ocenił(a) film na 9
Usako89

Popieram ! Naprawdę świetna komedia, uśmiałam się jak norka. Nie wiem czemu tak niska jest ocena tego filmu.

ocenił(a) film na 9
Ewako

Ja również popieram,i zgadzam się w stu %%%,najlepsza francuska komedia,jaką dotychczas widziałem.Też nie rozumie tak niskiej oceny na FilmWeb,chyba same gimbusy ją oceniali.;D Ja się uśmiałem ładnie,oceniam więc 9/10,i jak najbardziej polecam. ;-)

ocenił(a) film na 9
Ewako

Ludzie nie rozumieją francuskiego kina.

ocenił(a) film na 8
Usako89

Popieram - niestety FW (i nie tylko) przeżywa zalew młodzieży wychowanej na komediach made in usa gdzie panuje wiadome poczucie humoru - z kupą i rzyganiem w roli głównej (oczywiście jak zawsze są chlubne wyjątki).
Trochę przesadzam... ale nie odbiega to niestety od realiów :)

Wojtulek

Nie przesadzasz. Trzeba jeszcze tylko dodać, że większość tych amerykańskich produkcji powstaje wg jednego scenariusza - zmienia się tylko scenografia i obsada aktorska.
Ja już oglądam tylko komedie europejskie

ocenił(a) film na 7
pkb_pl

Mnie się podobał, często się śmiałam. ^^ Wiele scen było komicznych, gdy np. kradli radiowóz. :D

ocenił(a) film na 9
Usako89

Jedna z nielicznych komedii nakręconych w ostatnich latach na której można się nieźle pośmiać. Ja zachrypłem :D .
W tej nawale nieśmiesznych pseudokomedii kręconych w ostatnich latach to prawdziwy diament.
Polecam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones