PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1258}
7,3 163 585
ocen
7,3 10 1 163585
6,1 16
ocen krytyków
Uwierz w ducha
powrót do forum filmu Uwierz w ducha

Ci którzy oglądali ten film w czasach swojej premiery dzisiaj coraz częściej zaczynają się zastanawiać co ich czeka po śmierci i czy rzeczywiście możliwe jest nawiązanie kontaktu z bliskimi którzy odeszli. Niestety prawa biologii są nieubłagane. Dlatego takie filmy dają nadzieję.

ocenił(a) film na 9
woj_2

Wszechświat jeszcze przed wybuchem miał nałożone ograniczenia , których nie da się przekroczyć.
Pytanie tylko jaki jest cel i przyczyna.

ocenił(a) film na 7
woj_2

Istnieje życie po śmierci . Odwiedziłem naprawdę sporo nawiedzonych miejsc , w Polsce i nie tylko . Ci którzy nie wierzą , powinni się wybrać w taką ''wycieczkę'' albo poczekać na moment kiedy będzie trzeba pożegnać się z życiem( w sensie fizycznym).

ocenił(a) film na 9
TheAmazingPudding

I co że odwiedziłeś byłeś świadkiem nawiedzenia?

ocenił(a) film na 7
Gienek16

Tak , w szpitalu psychiatrycznym w Oleśnie .Byłem głupi i postanowiłem przeczekać tam całą noc.Niestety pozostał chyba jedynie gmach , reszta jest w ruinie . Z tego co czytałem mają teraz tam wybudować market .

TheAmazingPudding

Byłem w życiu w 3 miejscach w których podobno straszy, w jednym z nich wielokrotnie bo jest niedaleko mnie, i nie spotkało mnie niż niezwykłego, a chciałbym tego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones