PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=555270}

Upokorzenie

The Humbling
5,4 1 990
ocen
5,4 10 1 1990
6,0 4
oceny krytyków
Upokorzenie
powrót do forum filmu Upokorzenie

Postarzał się to fakt,ale czy lekko nie przesadza z własnym wyglądem?
Gdyby sie uczesał jak w Adwokat diabła i ogolił twarz to nie wyglądałby przynajmniej jak zniszczony
dziad,a jak porządny stary dobry AL
Taka uwaga tylko,bo mne to drażni ;/

Trahtengot

To jest proszę pana, kreacja aktorska.
Gdyby się uczesał, jak pan proponuje: "jak w Adwokat diabła", to grałby w filmie "Adwokat diabła".
Taka uwaga tylko, bo mnie to drażni.

daria_przybyla

Co panią drażni?
Przecież prywatnie to on czesał sie normalnie całe zycie.podobnie jak w Ojcu i innych.
A jeśli chodzi o role to spoko,musiała taka być tylko proszę zauważyć ze on tak nosi fryz prywatnie od kilku lat.Rozczochrany i jak menel.Proste.

Trahtengot

Trolujesz? czy jesteś po prostu głupi ?

Private_Witt

A ja się zgadzam z Trahtengotem. Pacino ostatnio ma naprawdę kiepski wizerunek. Włosy są jednym z kluczowych haseł. Nie tylko w tym filmie, ale i na codzień. Jest już staruszkiem, ale starzeć można się przecież z klasą - patrz: Sean Connery.

leif1

Zastanawiałem się po co był tutaj mój komentarz i to jeszcze taki. I już wiem, że miałem na myśli, że raczej nie od niego zależy jego wizerunek w filmie.

leif1

Poza tym Connery od lat już w filmach nie gra. A jak grał to przylgnęła właśnie do niego etykieta angielskiego dżentelmena.

leif1

Kurde, zauważyłem, że od pewnego czasu nie zapisują się tutaj komentarze. Więc napiszę, jeszcze raz, że Connery już od lat nie gra w filmach, a jak grywał to zwykle angielskich dżentelmenów. Do Ala ostatnimi czaszy, po jego największych sukcesach przylgnęła etykieta "zmęczonego życiem faceta. Patrz np. Bezsenność.

Private_Witt

O a teraz się pojawił, dziwne.

ocenił(a) film na 9
Trahtengot

'on tak nosi fryz prywatnie od kilku lat. Rozczochrany i jak menel' - facet posiada zadziwiającą zdolność transformacji; w takim 'Glengarry Glen Ross' jest odwalony na amanta do potęgi czwartej
https://www.youtube.com/watch?v=b1HNOpzsUZc
ale zdaje się, że na co dzień preferuje styl luzacki

daria_przybyla

Boom yeah! :D

Trahtengot

A mi taki rozczochrany bardzo sie podoba. Nie kazdy musi byc ulizany i ugrzeczniony. OMG Poza tym Connery to Connery a Al to Al.

ocenił(a) film na 9
Majumi

'Connery to Connery a Al to Al' - też nie porównywałabym. Inny typ.

ocenił(a) film na 8
Trahtengot

Zobacz go sobie w Idolu. Tam wygląda ok ;)
Jeśli Ci przeszkadzało to jak wygląda to znaczy, że raczej dobrze wcielił się w tę rolę...

P.S. Na co dzień nie wiem jak wygląda, nie spotykam go na ulicy. A Internet... to tylko Internet... ;)

Trahtengot

a może On się (od dłuższego czasu ;) tylko przygotowuje i za niedługo zagra "rozbitka albo jaskiniowca :P tworząc kreacje która prza przebije nawet Johna Miltona , tego nie wiemy , szanse marne ale osobiscie chciałbym żeby tak było ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones