PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623250}
7,5 8 762
oceny
7,5 10 1 8762
United
powrót do forum filmu United

5/10

ocenił(a) film na 5

Tak wysoka ocena tego filmu ma miejsce chyba tylko z powodów sentymentalnych... film jest mocno średni... dłuży się niesamowicie... owszem dobrze, że przedstawiono tą tragedię jednak "United" nie jest filmem na ocenę 7.6. Zawiodłem się bardzo...

ocenił(a) film na 10
reptile2006

oczywiście że sentyment, jestem fanem United od dawnych czasów, dałem 10 bo kocham ten klub i ni umiał bym dać niższej oceny. Nawiązując do Twojego komentarza, film w ogóle mi się nie dłużył, jest bardzo poruszający, zwłaszcza, że jego tematyka szarpie jedną z najczulszych strun mojego wnętrza, jestem pewien że obiektywnie ten film zasługuje na niższą ocenę niż ta co ja dałem, ale z drugiej strony był zbyt dobry żeby dostać 5, ale to tylko moja skrajnie subiektywna opinia i nie odczytuj jej jako atak, pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 8
Jasiexx

Zgadzam się i z tych samych pobudek dałem 8, a nie 5 :)
Gdyby wszyscy użytkownicy portalu oceniali filmy biorąc pod uwagę tylko scenariusz, wykonanie, grę aktorską itd to cały ranking odwróciłby się do góry nogami :)

ocenił(a) film na 8
reptile2006

Skoro Ci się dłużył to chyba nie jesteś interesantem piłki nożnej... dla mnie trwał chwilę a chciałbym całą wieczność.... GLORY UNITED!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones