PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=619821}
4,7 379
ocen
4,7 10 1 379
Union Square
powrót do forum filmu Union Square

film nie jest najgorszy, aczkolwiek kierowany do wytrwałego widza... obejrzałam go w całości, chociaż miałam ochotę wyłączyć go w połowie...
temat bardzo ciekawy, dwie skłócone siostry i ich relacje, można wyciągnąć wiele wniosków z tego filmu, jednak sam w sobie do mnie nie trafia, sztywne dialogi, wymuszona gra aktorska, zwłaszcza jednej z sióstr- tej brunetki, ta pani na każdym ujęciu ma mine jakby ją coś bolało, natomisat blondynka jest tak irytująca , że szkoda słów,

5/10
szału nie było, pozdrawiam

kaisual

witaj; wydaje mi się, że swoimi słowami potwierdziłaś tylko, że obie zagrały świetnie. Dlatego, że takie właśnie miały być. Brunetka hipokrytka, dla której wizyta siostry była zupełnie nie w smak. I znerwicowana blondi, zupełnie niekryjąca swojego pochodzenia. Dla mnie zupełny majsersztyk - pozdrawiam :)

hanulka2_filmweb

możliwe, ale jak już pisałam , a nie lubię się powtarzać, nie trafiło to w mój gust, miałam ochotę pizgnąć jednej i drugiej.

ocenił(a) film na 7
kaisual

Skoro miałaś ochotę 'pizgnąć' znaczy, że film i gra aktorska spełniły swoją rolę, bo myślę, że takie było zamierzenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones