PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501057}
7,1 113
ocen
7,1 10 1 113
Under the Hood
powrót do forum filmu Under the Hood

W Watchmen dr. Manhattan z marsa opowiadając swoją historię mówi: "Janey oprawia nasze zdjęcie, to jedyna moja fotografia jaką ktoś posiada", a w "Under the Hood" pokazują jego inne zdjęcie.
Nie chcę się jakoś bardzo czepiać, ale od razu to mi się rzuciło w oczy, więc postanowiłem napisać:)

ocenił(a) film na 8
sebaszw

Mogę się mylić, ale czy on nie mówi, że jest to jedyne zdjęcie jakie mają razem z Janey?

ocenił(a) film na 7
Szczery150

W oryginale brzmi to tak: "Janey frames the snapshot. It's the only photograph of me anyone has." więc chyba jednak chodzi o jego zdjęcia ogólnie :)

ocenił(a) film na 8
sebaszw

W takim razie trzeba winić moją pamięć albo lektorowskie tłumaczenie, jeszcze nie wiem które ;]

ocenił(a) film na 7
Szczery150

Lektor mówi tak: "Janey oprawia nasze zdjęcie, jedyne zdjęcie ze mną jakie istnieje". Chyba winna jest więc Twoja pamięć, ale nie ma się czemu dziwić, nie da się zapamiętać każdego słowa. Ja akurat zapamiętałem jak mówił o tej jedynej fotografii i później to sprawdziłem czy miałem rację jak pokazali inną (cytaty są z wersji dostępnych online)

ocenił(a) film na 8
sebaszw

W takim razie ja już nic nie mówię :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones