PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=719245}
6,4 27 907
ocen
6,4 10 1 27907
Umysł przestępcy
powrót do forum filmu Umysł przestępcy

Aktorskiego talentu Oldmanowi nie sposób odmówić. Szkoda, że wedle scenarzystów jedyne co ma robić to kląć na lewo i prawo, grać złego glinę lub dziecko co to wyniki ma mieć za 5 minut.
Costner słabo, ale jednak miał nieco więcej swobody. Choć część scen można by wydłużyć, by pokazać jego przemiany wewnętrzne i schizoidalne podróże.
Le Jones to zmęczony życiem dziadek. Choć jemu to akurat dialogi dobre napisali i nie czułem się odmóżdżony słuchając ich.
Fabuła ma dziurę za dziurą. Wielkiego paskudnego przestępcę przywożą w asyście antyterorystów, a odwozi go 2 policjantów. w zwykłej osobówce Pacjent ledwie się wybudził z cieżkiej i wyjątkowo nowatorskiej, wcześniej nietestowanej operacji. Co tam - można go intensywnie przesłuchac. Normalny człowiek po narkozie brędziłby, no ale CIA wie jak pytać by nie bredził.
Scenarzyści powinni dołożyć więcej starań. Poszczególne klocki filmu akcji sa tutaj lepione na ślinę, kolejne wydarzenia mające popychać fabułę są na granicy niedorzeczności i absurdu. Po 3 wybuchu Oldmana przestałem oglądać. Kto go uczynił szefem operacji.
Nie byłem w stanie wyłączyć myślenia, znieczulić się piwem/popcornem lub w inny sposób zawiesić logikę by strawić ten film. Odradzam go

ocenił(a) film na 2
tanglor

Zgadza się, dałoby się wybaczyć to wszystko gdyby film miał z 20-30 lat więcej, ale te wszystkie klisze(np. zakończenie) zostały przemielone już tysiące razy. Scenariusz jest okropny, pomimo gwiazd w obsadzie leży aktorsko i nawet sceny akcji nie są interesujące

ocenił(a) film na 9
kozas15

Pomimo tych szczegółów film jest rewelacyjny. Widziałem twoje oceny Pokemon pikachu oceniłeś na dobry hehehe. Nie jesteś kinomanem, oglądałeś same nowe gnioty. Wyrażam swoją opinię. Nie atakuje cię ale tak jest jak wyżej napisałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones