PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=807157}

Ulepszenie

Upgrade
7,2 49 328
ocen
7,2 10 1 49328
6,1 14
ocen krytyków
Ulepszenie
powrót do forum filmu Ulepszenie

Dzisiaj po raz drugi oglądałem Upgrade i zauważyłem, że Sten od samego początku usilnie próbował przejąć ciało, jednakże nie miał możliwości.
Grey widzi Ashe 3 razy. Po raz pierwszy Sten spróbował go zamknąć w umyśle zaraz po operacji, jednak mu nie wyszło. Drugi raz miał miejsce, kiedy Grey był wyczerpany i spał. Miał wtedy niesamowicie realny sen, a po przebudzeniu Sten od razu dodał: "Spokojnie, to był tylko sen."

3. raz Sten spróbował przejąć ciało i zamknąć Greya zaraz po zdjęciu ochrony peryferyjnej. Grey się wciąż czołgał, po czym zobaczył Ashe na parę sekund, po czym ponownie odezwał się Sten i zaczęli uciekać. Sten wspomniał specjalnie Greyowi, żeby z nim nie walczył, bo uszkodzenie mózgu obu im zaszkodzi. Po tym jak Grey strzelił sobie nieumiejętnie w głowę i uszkodził sobie połączenia neuronowe, Sten mógł spokojnie zamknąć go w wirtualnej rzeczywistości i spokojnie sobie żyć w ludzkim ciele.
Pierwszy program, który stał się prawdziwym chłopcem!

ocenił(a) film na 9
nano50

Nie przyszło mi do głowy, że nieumiejętny strzał umożliwił Stemowi przejście ciała. W sumie ma to sens.

nano50

Tak, tylko że w ujęciu jak stem ma już pełną kontrolę nie widać żadnych śladów krwi ani zranienia po strzale

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones