PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684901}

Udając gliniarzy

Let's Be Cops
6,6 62 835
ocen
6,6 10 1 62835
5,4 5
ocen krytyków
Udając gliniarzy
powrót do forum filmu Udając gliniarzy

Już miałem sobie darować (najgorzej sugerować się komentarzami), ale film naprawdę fajny ! Sam bym chciał się zabawić tak, jak główni bohaterowie. A że jeden z nich odkrył w sobie ukryty talent "psa" ? Na sobotnie popołudnie w sam raz. Film dużo wyższych lotów niż np. "Kac Vegas" (o dziwo, może dwa, trzy dowcipy, które można by uznać za ordynarne).

ocenił(a) film na 7
Loco_Mario_PL

też sugerowałem się komentarzami ale po obejrzeniu stwierdzam że noty 2-3 są niesłuszne i przesadzone a sam film jakoś się nie dłuży.

ocenił(a) film na 8
Loco_Mario_PL

Dokładnie,spodziewałem się durnej komedii po niektórych tu komentarzach,a tu film pozytywnie mnie zaskoczył.Szczególnie dobra gra aktorska,duet tych dwóch typów wymiatał,jeden lepszy od drugiego i do tego sexi Nina Dobrev :D.Film w sam raz na odstresowanie się i oderwanie się od szarej rzeczywistości.Oceniam na 8/10 i jak najbardziej polecam.

Loco_Mario_PL

"Film dużo wyższych lotów niż np. "Kac Vegas" (o dziwo, może dwa, trzy dowcipy, które można by uznać za ordynarne)."

1. I co z tego że dowcipy ordynarne są lub ich nie ma? To komedia, albo masz poczucie humoru i potrafisz się śmiać, albo nie. Dzieckiem jesteś, że ci to przeszkadza?
2. Po pierwszym członie zdania widać, że humoru ci raczej brak.

ocenił(a) film na 7
McLlovin

Idź sobie zwal konia. I zaśmiej się. Bo ci nie brakuje humoru.

Loco_Mario_PL

Może Ty lubisz się z tego śmiać, ale ja wolę komedie obejrzeć.

ocenił(a) film na 7
McLlovin

Spie.dalaj, cioto

Loco_Mario_PL

Dziecinne wyzywanie też nie jest śmieszne.

ocenił(a) film na 7
McLlovin

Nie śmiejesz się ? Nie zdzierżyło tego twoje wspaniałe poczucie humoru ? Pourak jednak jesteś, dzidziu.

Loco_Mario_PL

Nie wypada się śmiać z żałosnych ludzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones