PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=721126}

Uczta

Feast
7,3 7 049
ocen
7,3 10 1 7049
6,7 7
ocen krytyków
Uczta
powrót do forum filmu Uczta
ocenił(a) film na 7
mzelek_filmaniak

Że czasem trzeba dopasować się do innych i wciąż być przy tym szczęśliwym.

nikolazd

A to nie jest coś w stylu: żeby lepiej (odpowiednio) karmić swego pupila???

ocenił(a) film na 7
mzelek_filmaniak

Raczej nieee, przecież pod koniec znów ma pulpecika. A nic złego w związku z tym odżywianiem nie widać. Ta końcówka była po to (raczej), żeby dzieci nie wyniosły morału, że nie trzeba zdrowo odżywiać zwierząt.

nikolazd

Ja myślałem że będzie morał tak:Nie jedz za dużo ,bo utyjesz

ocenił(a) film na 7
LordVader345

Ja też, ale przecież nikt tam nie utył.

ocenił(a) film na 8
nikolazd

tył właściciel pieska :) chodzi o małe zmiany, które musimy robić dla osób, na których nam zależy :) taka jest moja interpretacja :D

nikolazd

Ja myślałem od tym przed krótkometrażówką,nie w czasie czy coś.

ocenił(a) film na 7
LordVader345

Domyślam się. c: Ja w czasie, a miałam wrażenie, że ten piesek nagle utyje.

mzelek_filmaniak

1. Pies przyjacielem człowieka.
2. To, że komuś pomagasz tylko w spełnianiu potrzeb biologicznych, nie znaczy, że ta osoba cię nie polubi i nie pomoże tobie, jeśli zobaczy, że źle ci z powodu braku zaspokajania potrzeb wyższych.
3. Jeśli taki mały piesek, któremu zależało głównie na tym, by się najeść, zdecydował się pomóc swemu panu, przełamując przy tym lekki wstręt do osoby, która kojarzyła mu się z paskudnym żarciem, bo wiedział, że ta osoba może uczynić jego pana szczęśliwym, to tym bardziej ty powinieneś pomagać innym ;)
Innymi słowy: to, że filmik jest bardzo prosty, nie znaczy, że nie da się z niego wyciągnąć niezłego przesłania (przynajmniej dla dzieciaków) :) - mam oczywiście na myśli przesłanie nr 3 ;)

ocenił(a) film na 9
mzelek_filmaniak

Na końcu mówią, żeby zaadoptować psiaka ze schroniska. :)

SztywnyPatyk

.... i karmić go odpowiednio XD

ocenił(a) film na 4
mzelek_filmaniak

a z filmiku wygladalo tak jakby dobre karmienie psa polegalo na dawaniu frytek, makaronu, pizzy i innych fastfoodow , ktore sa jak wiadomo tuczate i niezdrowe.
Tez mialam nadzieje,ze stanie sie gruby i taki bedzie moral. Pies nie byl nawet zbyt specjalnie wyprowadzany... ja bym tego psa zabrala od nieodpowiedzialnego wlasciciela....

namori

tuczate?

ocenił(a) film na 4
mzelek_filmaniak

mialo byc tuczące, no "c" mi sie zjadlo xD

ocenił(a) film na 4
namori

i wstawilam t xD taki ze mnie troll xD

namori

Gdzie oglądaliście?

ocenił(a) film na 4
al113

bylo to wyswietlane przed filmem Big 6

namori

Aaa No tal

namori

może nie wszyscy oglądali przed filmem ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones