PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10049650}

Ucieczka ze zwierzowersum

Combat Wombat: Back 2 Back
4,2 69
ocen
4,2 10 1 69
Ucieczka ze zwierzowersum
powrót do forum filmu Ucieczka ze zwierzowersum

Byłem z dzieckiem na tej bajce. Ogólnie nic specjalnego, ale da się oglądać. Trochę słabego humoru i tekstów - niby śmiesznych, ale bez fajerwerków.

Bajka w normalnym klimacie, nie wymagająca od widza zbyt wiele, aż do ostatnich 10 minut.

W jednej z finałowych scen pojawia się wątek ojca i córki......niby wszystko jest okej, aż tu nagle wyskakuje drugi tatuś nazywany przez bohaterkę "PaPa". Można byłoby pomyśleć, że to dziadek, ale Tata nr. 1 nazywa go Tatą nr 2, więc to raczej nie dziadek. Syn mocno się zdziwił pod koniec i zadał pytanie: "Czy ona miała dwóch ojców?"

Trudno było mi rozwikłać tę zagadkę i jak dla mnie znów studio się popisało wrzucając w bajkę dziwny wątek niezrozumiały dla dzieci.

Ogólnie bajka max. 3/10. Drugi raz bym na to nie poszedł, bo ani tam arcyciekawej fabuły, ani wielkiej historii, no i ten wątek, jak dla mnie gejowski na koniec.

PrawdziwyAktor

Czy jesteś jakiś "mentalny"? Animacja pochodzi z krajów rozwiniętych (australia) gdzie od dawna są małżeństwa jednopłciowe a to oznacza że jest tam pełno dzieci które mają 2 ojców czy 2 matki więc to tamtejsza norma i nic nadzwyczajnego.

Do tego na boga przecież nie musi być LGBT żeby dziecko miało 2 ojców, wystarczy że jeden ojciec jest ojcem adopcyjnym który je wychował a drugi biologicznym odnalezionym po latach i jest pełno dzieci które tak mają. 

Tutaj nie ma żadnej zagadki, wystarczyło powiedzieć że tak. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones