PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=378067}

Uciec przeznaczeniu

Open Graves
5,1 3 444
oceny
5,1 10 1 3444
Uciec przeznaczeniu
powrót do forum filmu Uciec przeznaczeniu

kim jest Erica? zastanawiam się, czy jest prawdziwa, czy też jest wcieleniem tej czarownicy zamordowanej przez inkwizycję.
- wszyscy gracze się znają , a Erica pojawia się znikąd
- zaczyna się interesować Jasonem dopiero, kiedy otrzymuje grę
- to jej pomysł , żeby zagrać
- ma mnóstwo książek o czarnej magii i innych dziwnych rzeczy
- jest pokazana śmierć wszystkich graczy, oprócz Eriki, która wyłania się z oceanu jako czarownica właśnie
- kiedy detektyw chce ją sprawdzić, nie ma jej danych w bazie, w ogóle nic o niej nie wiadomo w przeciwieństwie do pozostałych bohaterów

ocenił(a) film na 7
annikki27

Wydaje mi się, że jest czarownicą i kontroluje grę. :)

Darijka

Zakończenie.. w końcu zagrali znów w tą grę, czy nie? pogubiłem się:D

ocenił(a) film na 7
Pawlovsky

Tak, bo nie pamiętali, że mieli nie grać. :)

Darijka

Głupie;D znów chcieli zrobić fajne zakończenie, a wyszło jak wyszło, za dużo tego już widziałem:D

ocenił(a) film na 7
Pawlovsky

Dokładnie. :)

ocenił(a) film na 7
annikki27

Jak dla mnie ona nie miała żadnego związku z grą, po prostu poleciała na niego i zagrali razem.
To, że wyłoniła się czarownica z morza to dlatego, że on wygrał, wszyscy umarli a czarownica przybrała postać ostatniej osoby która umarła by spełnić jego życzenie :)
Tak czy siak spotykałbym się nawet jakby była czarownicą haha

ocenił(a) film na 7
kowal1528

Poza tym sama zaczęła porównywać już od pierwszej śmierci do tego co było w kartach, bez tego ginęli by wszyscy "przypadkową śmiercią" a tak byli świadomi i szukali rozwiązania:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones