PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629789}

U niej w domu

Dans la maison
7,1 19 669
ocen
7,1 10 1 19669
7,1 15
ocen krytyków
U niej w domu
powrót do forum filmu U niej w domu

Historia jest mocno naciągana, gdyż zakłada, że wszyscy ludzie postępują według jednego i tego samego schematu.

ocenił(a) film na 5
cyfrowy_baron

Ja troszkę później. Pomysł na film, bardzo dobry. Niestety po godzinie cała ta forma traci swoja lekkość i dostajemy, ciężko strawny kotlet z diabolicznym manipulantem, w skórze, nie wiem dlaczego, nie pryszczatego nastolatka.
Wątki "romantyczne", szczególnie ten drugi, to już są zupełnym nieporozumieniem.
Do tego wręcz śmieszna ostatnia scena, Mistrz uczeń, Uczeń mistrz.

Wszystko trąci taką literackim chciejstwem - napiszę coś fajnego i widzowie muszą to kupić. Ja nie kupuję, ocena zdecydowanie za wysoka.
Ja za pierwszą godzinę dałbym 9/10, ale im bliżej końca tym robi się głupio śmiesznie 3/10.

ocenił(a) film na 10
yuutoo

Ja uważam, ze film jest bardzo dobry, a co do fabuły to należy pamiętać, że to jest ekranizacja sztuki teatralnej i wszystko w filmie zgadza się z jej scenariuszem

ocenił(a) film na 5
yuutoo

Mam podobne odczucia. Im głębiej w las tym więcej drzew...
Im dalej, tym historia staje się coraz bardziej sztuczna i naciągana... trąci wręcz literackim eksperymentem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones