PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1422}
7,3 25 646
ocen
7,3 10 1 25646
7,6 11
ocen krytyków
Tytus Andronikus
powrót do forum filmu Tytus Andronikus

Wytrzymałam ok. godzinę i miałam dość, zbyt przekombinowany, połączenie elementów starożytnych z nowoczesnością kompletnie nie przypadło mi do gustu.

ocenił(a) film na 3
leosia10

Popieram. Gdyby twórcy z taką świetną obsadą pozostali przy starożytnym widowisku, to mógłby być genialny film. Niestety wyszło przedziwnie i w ogóle to do mnie nie trafiło.

ocenił(a) film na 3
Justyna0810

Jak najbardziej popieram dwojga przedmówców, widać że reżyser silił się żeby zrobić coś bardzo, bardzo.. oryginalnego, a wyszło? Żeby ująć to grzecznie po prostu wyszło nie wiadomo co.. Na początku oglądamy dramat historyczny, wszystko do pewnego momentu idzie w tym kierunku, potem jakaś groteskowa żenada z tymi rękoma Lawinni czy jak jej tam było,po drodzy czasy współczesne, następnie oglądamy komedię , wszystko okraszone językiem Szekspirowskim.. jak to ujął mój znajomy jeden film "pomieszanie z poplątaniem"... 3/10 się mimo wszystko należy za solidne rzemiosło wykonane przez aktorów, poza tym klęska żywiołowa...

ocenił(a) film na 9
leosia10

To racja, że można do tego się przyczepić. Gdyby nie niektóre szczegóły to film byłby jeszcze lepszy.

ocenił(a) film na 1
leosia10

Film mnie zanudził:( 83% w gustomierzu hahaha, dotrwałem do godziny i 22 minut, obejrzałem jeszcze końcówkę

SPOILER:
Synowi cesarzowej gotów zostają zabici i przerobieni na posiłek. Zabija cesarzową, zabijają cesarza idiote, maur zakopany. W tym miejscu pytam NIE MOŻNA BYŁO TAK OD RAZU?

ocenił(a) film na 1
Jabolak

Kurde, wysłało mi odpowiedz zanim dokonczylem:(
Przerost formy nad treścią, ciężkie zrozumienia. Zachowanie głównego bohatera poprostu chore, jest największym idiotą wszechczasów kina (do czasu az sie ogarnia), o ile niezwykle cenię Anthony'ego to tutaj był zupełny niewypał. O ile lubie filmy w których nie wiele się dzieje (kino Kubrica, Stalker, czy też wszystkie (jakże przecież męczące w odbiorze) dzieła Davida Lyncha) o tyle tutaj poprostu nic się nie dzieje. Owszem jest smierć, ale uzasadnienia są tak idiotyczne. Scena w której zabija własnego syna nie wiadomo właściwie po co (argument do mnie nie przemowil), wydaje się być podobnie logiczna jak filmik 2 Girls 1 Cup. Totalne nieporozumienie 1/10

ocenił(a) film na 8
Jabolak

Bardzo inteligentna wypowiedź, radzę zostać krytykiem filmowym. Obejrzyj jeszcze raz szmanke, czy inny film któremu dałeś 10, jak lęk. O.o

ocenił(a) film na 1
Abatoniki

Dziękuję, tą jakże sprytną wypowiedź ad persona potraktuję dosłownie i zostanę krytykiem filmowym:)

ocenił(a) film na 8
leosia10

Ok. Ale jeśli nie obejrzałaś do końca to zwykłym prostactwem ( wybacz ) jest wystawianie oceny.

ocenił(a) film na 1
armarange

Prostactwem było męczenie koleżanki mówiąc "może będzie fajny oglądamy dalej". Ona jednak dała mu 1/10 już po 15 minucie... To o 3 minuty szybciej niż u mnie przy filmie Ladies czy jak tam ten gniot się nazywał

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones