PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1422}
7,3 25 648
ocen
7,3 10 1 25648
7,6 11
ocen krytyków
Tytus Andronikus
powrót do forum filmu Tytus Andronikus

Przerost formy że hej-mogliby jeszcze na koniec nabić się do lufy armaty i polecieć na Księżyc:)
a przecież można było z udziałem tych samych aktorów zrobić naprawdę dobry film a nie silić się
na awangardę.Ocena 1 bo to nieporozumienie i to z tych najgorszych bo męczących.

ocenił(a) film na 9
vladblad

Ie ty masz lat ? Na twoim profilu albo wystawiasz ocenę sugerującą, że dany film, serial to arcydzieło albo ocenę tzw nie tykać nawet patykiem. Wiesz co nawet nie będę tego komentował bo szkoda słów i mojego czasu na takich ludzi jak Ty.

MateuszZabinski

a ja myślę, że trudno Tobie to komentować z powodu braku odpowiednich narzędzi

ocenił(a) film na 9
vladblad

No dobra jak już tak bardzo prosisz. No ocenę filmy czy to serialu składa się wiele elementów takich jak np.: gra aktorska, zdjęcia, muzyka, scenariusz, reżyseria i wiele innych, aby obiektywne ocenić dany produkt trzeba wsiąść po uwagę wszystkie te kategorie. Dopiero wtedy ocena staje się w miarę „obiektywna”. Natomiast Ty oceniasz filmy w następujący sposób „ filmu nie rozumiem – jest do dupy” oczywiście to jest żart i uproszczenie twojego rozumowania.
P.S Nie odpowiedziałeś ile Ty masz lat.
P.S 2 Narzędzi serio !!!

MateuszZabinski

no nie myliłem się brak Ci tego i owego pod kopułą:)

ocenił(a) film na 9
vladblad

Na wstępie, pamiętaj zdania zaczyna się z dużej litery. Właśnie jesteś doskonałym przykładem tego, że możliwość komentowania w Internecie powinna być dozwolona od 18 lat.
Pozdrawiam.

MateuszZabinski

na temat pisowni to się lepiej nie wypowiadaj-dobra rada

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones