PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104633}

Tylko razem z córką

Not without my daughter
7,2 3 153
oceny
7,2 10 1 3153
6,3 3
oceny krytyków
Tylko razem z córką
powrót do forum filmu Tylko razem z córką

Dla wszystkich bezmyślnych panienek, które myślą, że związek z obcokrajowcem pochodzącym z odległego kulturowo kraju to taka frajda.

misiarysia

Zamiast "bezmyślnych" miało być "beztroskich", bo przecież jeśli są bezmyślne, to myśleć nie mogą :)

misiarysia

miałam koleżankę ze studiów która szczęśliwa wyszła za mąż za irańczyka i pojechała do jego kraju w podróż poślubną. od tamtego czasu jej nie widziałam, Kontakt sie urwał a do uczelni przyszło pismo o rozwiązanie umowy. 'Zrezygnowała' ze studiów w połowie II ROKU..
Nie byłyśmy z dziewczynami jej przyjaciółkami więc nie wiedziałyśmy gdzie mieszka i skąd pochodzi, widywałyśmy się jedynie na uczelni i w klubach. Bóg jeden wie co się z nią dzieje.

otanek

dokładnie. masakra, szkoda mi jej, biedna:/ chociaż sama się głupia w to wplątała. Koszmar. z tymi brudasami nie warto kontaktów utrzymywać żadnych. masakra. Zapraszam na stronę :"Nie dla islamizacji Europy" :)

ocenił(a) film na 10
AktorkaDD

Teraz Europa jest prawie kontynentem arabskim...
Merkel i inni idioci pozwalają takim brudasom jak w filmie przychodzić do naszej Europy.
Już czytałem o gwałcie młodej dziewczynki(miała 8 lat).
Szkoda mi Polaków mieszkających w Szwecji lub w Niemczech.

spilperg

Szkoda że cudowni polacy taką siarę robią za granicą właśnie miedzy innymi w Niemczech ,siedząc na ulicach i żebrząc na gorzołę to sa dopiero brudasy ,ale spoko bo to katolik więc śmierdziec może heheh

AktorkaDD

islam to najgorsza religia świata i te zjeby chcą najeżdżać kraje Europy by islam i ich Allah rządził światem

Weronka90

Warto zasięgnąć trochę wiedzy co wspaniała religia katolicyzm ma na swoim koncie.

otanek

przykre,ale prawdziwe pewnie jest posłuszna mężowi i robi co jej każe ale sama sie zgodziła na takie piekło bo kto mądry wychodzi za gościa z Iranu?

ocenił(a) film na 8
misiarysia

O to właśnie chodzi. Orientalna uroda i wręcz przesłodzone komplementy to nie powód by tracić głowę.

ocenił(a) film na 8
misiarysia

I te teksty w filmie "najlepsze co mogę dać mojej córce to islam". Wszystko byłoby w porządku, gdyby mówił o tym przed ślubem, przed narodzinami dziecka, przed wyjazdem. W innym razie to jedno wielkie oszustwo i porwanie. Kobieta wychodzi za mąż w ameryce a ich prawo jest tak skonstruowane, by mimo amerykańskiego obywatelstwa została iranką. To czyste szaleństwo. Chciał tam mieszkać? Gdyby ją kochał jak człowiek, a nie jak islamista to nawet mieszkając tam pozwoliłby jej na życie na jej zasadach. Czy szacunek do obcej kultury musi oznaczać jej adaptację? Szanuję homoseksualistów ale nie będę jednym z nich, szanuję świadków jehowy, ale nie zostanę jednym z nich. I ta okropna bezsilność wobec takiego traktowania.

misiarysia

A w drugą stronę ...Moje dwie znajome w związkach z Polakami (bez Ślubu) doznały niesamowitego piekła przez kilka dobrych latek z czego jedna została tak bardzo pobita choć to nie był pierwszy raz ale ten konkretny że prawie miesiac spędziła w szpitalu i gdyby rodzice jej do siebie nie zabrali to pewnie by już nie żyła .Druga jest lana do tej pory przez konkubenta i nadal twierdzi że go kocha i nie odejdzie ,paranoja i brak rozumku ludzi polskich i ich cudownych nieskazitelnych związków.

Hanna_Kulesza

wyjątki są nawet w pisowni ale ona lubi byc bita skoro dale jest ze swoim konkubentem. I nie można tego porównywać bo moze odejsc moze zglosic znecanie do organow scigania a kraiach arabskich nie

ggosia108

Wiem że to dwie różne sytuacje ale gdzie jest rozum zeby dawac sie tak bestialsko poniżać skoro jest możliwość pomocy a i tak swiadomie nie chce sie z tego skorzystać. Co innego kultura czy inna religia gdzie ludzie są tego świadomi, ale tutaj to swiadczy o kompletnym braku szacunku dla samej siebie.

Hanna_Kulesza

W tym rzecz. Nie można generalizować.

agiem

Można i trzeba.

Morgan_Mortimer_Graff

Generalizacja to bardzo złe zjawisko. To tak jakby uważać że wszyscy Polacy to alkoholicy, wszyscy Amerykanie są głupi grubi i wszyscy Francuzi tchórzliwi.

Hanna_Kulesza

"Ludzi polskich"? Bohaterka filmu jest Polką?

Hanna_Kulesza

trzzeba siebie szanować a nie żyć z tyranem i wśród patologii

misiarysia

najlepiej mieć męża Polaka który kocha mimo wszystko i przede wszystkim szanuje a nie traktuje jak rzecz jak w Iranie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones