PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10035603}

Tylko nie ty

Anyone But You
6,2 12 859
ocen
6,2 10 1 12859
5,6 15
ocen krytyków
Tylko nie ty
powrót do forum filmu Tylko nie ty

Premiera w marcu w PL to żart, prawda?

perfectmemory

I to niestety nieśmieszny, do tej pory już będzie pewnie na blu-rayu.

ocenił(a) film na 7
perfectmemory

W takich momentach czyje się jakbym żył w jakimś kraju 3 świata, a nie w centrum Europy. Niech ktoś mi poda rozsądny/logiczny powód, dlaczego niektóre film są opóźniane w Polsce o tyle msc.

Flinston1987

bo zyjesz i spoleczenstwie 3 swiata

perfectmemory

Jeszcze marketingowo to jest dla mnie totalnie niezrozumiałe. To już mogli chociaż dać premierę na walentynki, kto pójdzie do kina w marcu na film, który już pewnie będzie śmigał na platformach streamingowych?

swoboda_dnia

nagosc i bikini, pomysl spoko, taki intelektualny, pod inceli jak znalazl produkcja. Komedie romantyczne tez powinny miec scenariusz, a nie jedynie sztampa pod papkę

ocenił(a) film na 2
perfectmemory

Uwierz nie warto tracić nawet grosza na ten film :)

perfectmemory

To nie jest tylko żart, ale i nieśmieszny żart - kto mogąc zrobić premierę na Walentynki, gdzie poszłoby na to sporo osób robi premierę w marcu? Bez sensu kompletnie. Ja wiem, że film zarobił ponad 6 razy tyle co wynosi jego box office i już im nie zależy na zyskach, ale sory, dystrybutor polski to sobie strzelił tym zagraniem w kolano.

ocenił(a) film na 8
k63

W Cinema City będzie w Walentynki.

PatrycjaGolebiowskaa

No tak, ale nadal chodzi o to, że bez sensu, że nie w normalnej dystrybucji :D

perfectmemory

myślałem, że minęły już te czasy, że w Polsce czeka się dobre kilka miesięcy na zagraniczny film po jego premierze

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
idas

Ale bez polskich napisów?

ocenił(a) film na 5
perfectmemory

Bardzo dobrze, że późno premiera. Najlepiej jakby nigdy ta propaganda lgbt nie trafiła do naszego kraju.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones