PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34689}

Tylko dla najlepszych

Only the Strong
7,2 4 390
ocen
7,2 10 1 4390
Tylko dla najlepszych
powrót do forum filmu Tylko dla najlepszych

Tej melodi chyba nie zapomne do końca życia:-). PARA NA ŁEJ PARA NA ŁEJ PARANA ....

ocenił(a) film na 6
Mielniku

Mam to samo!:P

ocenił(a) film na 5
Mielniku

jest jeszcze... Zum Zum Zum, Capoeira mata um ^^ tez fajne :D

ocenił(a) film na 9
Mielniku

Jeszcze "Ena TUENA TŁENA,ENA TUENA TŁENA.

Mielniku

To się pisze: Paranae Paranae Parana ;] Chodzę na Capoeirę, więc wiem

adamlut

To sie pisze Paranaue ;] Moze i chodzisz ale widzę ze o piosenkach nie masz zielonego pojęcia ;] pozdro

użytkownik usunięty
Blab

hahahaha :D ale dałeś :) capoeira to najpiękniejsza sztuka jaką można sobie wymarzyć <3

jestem dziewczyną xD

użytkownik usunięty
Blab

Mój błąd :P ale dowaliłaś :D

adamlut

Bananałe bananałe banana...

ocenił(a) film na 10
Mielniku

raczej Paranaue Paranaue xP Capoeira !!!!!!!!Forever x) !!!!!!

ocenił(a) film na 7
Liwia_2

ja tez chodze na capo:) pozdro dla wszystkich ktorzy trenuja wielkie axe dla was:)
A filmow z capo jest wiecej trzeba tylko umiec szukac:]

ocenił(a) film na 6
Cinnamonelf

Odkąd zobaczyłam ten film po raz pierwszy, pare dobrych lat temu, też chciałam się zapisać, ale zawsze się boję, że się połamię w paru miejscach a nie zrobię tych wszystkich "wygibasów", które się przy tym wyczynia;)

Mims

Szkoda, że nie było w tym filmie innych piosenek, jak np. 'Lá lauę' albo 'Sai sai Catarina' czy 'Gunga é meu, gunga é meu', a nie tylko 'Paraná ? Paraná ? Paraná', 'Zum, zum, zum, Capoeira mata um' i 'Kebra żelebra'(a bo ja wiem jak to się pisze? Portugalczykiem nie jestem :P a w końcu mam tylko Aluno*1)

ocenił(a) film na 7
adamlut

No wiesz co! a remixy sie podobaly?:Phehe fakt muzyke mogli troche urozmaicic, tak samo jak mogli pokazywac nauke obrony, a nie tylko ataki:)Ten film nie oddawal wszystkiego czym jest capoeira wg mnie.Poza tym niektore dialogi byly denne i czasami komiczne wrecz. Ktos je musial po pijaku wymyslac;P Ajj wracajac do muzyki to sie pisze chyba zebra? (,,tzw. "Gra Zebry" (N'Golo)"). A tutaj macie inne piosenki z capo: http://www.capoeira4all.org/
przede wszystkim polecam- Marinheiro So,Brincadeira Tem Hora,Luta e brincadeira,Săo Salvador,Sou madingueiro,Topei Quero Ver Cair,Brincadeira Mandinga...itd:)
p.s- z jakich grup jestescie?

Cinnamonelf

Abada Capoeira Ełk wita :)

bobek_kno

Campanhia Pernas Pro Ar Szczecin pozdrawiam :D

ocenił(a) film na 8
harley4321

Capoeira Gerais Gniezno-Wągrowiec :D
capoeira meu amor !!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 7
marta1305

Nie macie co robić tylko się chwalić grupami?
A to 'znam dużo piosenek, bo chodze na capoeire' jest żałosne.

ocenił(a) film na 8
cncll

będziemy się chwalić grupami, bo jesteśmy dumni, że do nich należymy! :D
zazdrośćcie nam!

ocenił(a) film na 7
marta1305

Też jestem dumna, że należę do swojej, a mam wszystkim o tym rozgłaszać?

cncll

Widocznie ty nie chodzisz dla świru i na pokaz jak reszta tych matołów.

ocenił(a) film na 8
rhotax

nie ma to jak zaistnieć w internecie błykotliwymi tekstami!
Kocham polskie fora!:D:D:D
tolerancja, kultura "ludzie".

ocenił(a) film na 7
cncll

cncl skoro nie jestes zainteresowana to nikt nie kaze tobie tutaj czytac tego postu;/ wcale sie nie chwalimy
poprostu moze chce kogos tutaj poznac a moze tak zwyczajnie mnie to ciekawiz jakich grup sa ludzie ktorzy
ogladaja filmy ktore rowniez lubie? tak trudno to zrozumiec? wkurzaja mnie takie osoby jak ty nie wiem po co
tu zagladasz:(

ocenił(a) film na 7
Cinnamonelf

i wcale nie chodze dla jakiegos swiru czy na pokaz nie znasz mnie osobiscie to nie gadaj glupot na forum
publicznym nie pozwole sie tutaj obrazac;/ kultura i tolerancja? niestety nie w naszym kraju;/
nie wiem gdzie trenujesz ale wspolczuje, ze takie osoby jak ty trenuja tak wspaniala sztuke walki.

cncll

Capoeira por toda vida! I jeżeli zazdrościsz to sie nie odzywaj. No widzisz nie każdy ma prawo należeć do elity capoeristów ;D

Cinnamonelf

Centro Cultural capoeira Agua De Beber Inowrocław ;)

adamlut

Dobre jest tez Amor albo Hoje me leva coraso pra Bahia :D

Cinnamonelf

Np Besouro. Ale ten film jest głównie o candomble więc raczej za duzo akcji nie ma ;)

ocenił(a) film na 7
Mielniku

Czasy dzieciństwa się przypominają, nie widziałam tego filmu z 10 lat jeśli nie lepiej...

jussta

Spoko, ja widziałem go ostatnio prawie 20 lat temu, także 10 lat to całkiem na świeżości ;).

Mielniku

mam taks samo xd.

deba696

nooo to były czasy , aż żal że już nie wrócą

cryingslave

ehh mam to samo chopy :) Film mego dziecinstwa, szkoda ze te czasy juz nie wroca, ten niesamowity klimat

użytkownik usunięty
Mielniku

czuję że cały czas będzie mi lecieć w głowie :) film jest super!
znacie inne filmy gdzie walczą capoeirą??

ocenił(a) film na 10
Mielniku

Oj, Capoeira chwyciła mnie za serce po raz pierwszy 6 lat temu, i trzyma do dziś. To piękna miłość, radosna

Naryeth

Pamiętam, że w filmie pokazano ją taką jaka powinna być. Jako sztukę walki. Bo współcześnie, ludzie niestety kojarzą capoeirę z debilnymi wygibasami w takt muzyki, na pokazach w szkołach tańca.

ocenił(a) film na 8
Mielniku

Melodii i filmu nie da się wymazać z pamięci.Człowiek patrzył tylko ,żeby dorwać Vhsa z tym filmem czy jakimś innym kopanym.Jak już się miało kasetę to się oglądało z kolegami i każdy chciał ją przegrać,pożyczyć.Tak po latach film się ogląda i nadal jest ok,może i lepszy bo nie ma tych nieprawdopodobnych komputerowych wyczynów.A dzięki temu film jest realistyczny.To były czasy lata 80-te i początek 90-tych rządzą !!!Bo kto teraz ogląda ze znajomymi po kilkanaście razy jeden film?

ocenił(a) film na 9
Mielniku

paranaue - tak się pisze ;p

Mielniku

Kurde tyle razy oglądałem i zawsze tam słyszę- Baanana łeeej Baaanana łeeej Baaanana :)

Andrzejek324

Dobry jesteś, rozbawiłeś mnie teraz xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones