PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629025}

Tylko ciebie chcę

Tengo ganas de ti
7,3 85 143
oceny
7,3 10 1 85143
Tylko ciebie chcę
powrót do forum filmu Tylko ciebie chcę

Uważam,że jeśli będzie trzecia część,to Hache nie wróci do Babi( stwierdziłam tak po obejrzeniu 3 razy wersji hiszpańskiej i raz wersji włoskiej).Ich miłość wygasła,to co zostało to wspomnienia,ale oni się zmienili,są teraz dwiema innymi osobami.. Gdy 1 raz obejrzałam trzy metry nad niebem i Hache mówił na końcu,że są sobie przeznaczeni i kiedyś i tak się odnajdą byłam pewna,że będą razem,lecz gdy zobaczyłam Babi w drugiej części,to zauważyłam,że nie da się drugi raz przeżyć tego samego.To co było piękne przeminęło,zniszczyło się,oni nie mieli już o czym rozmawiać,spadł deszcz,pogoda była przeciwko nim,nie było już żadnej magii,chemii między nimi,była jedynie pustka i żal..nie mogą być razem w 3 części,bo nic już nie odbudują,nie da się,to jest niemożliwe.. Wiecie jak powinni to zrobić?Skoro rozdzielili ich w 1 części i było mówione,że są sobie przeznaczeni i kiedyś mimo przeszkód będą razem,to albo w filmie nie powinno być żadnej Gin(Hache i Babi bawiliby się innymi i w końcu by się odnaleźli) albo ,jeśli już Gin była,to wątek gdy się spotkali powinien byc ukazany w sposób magiczny,nie spadłby deszcz,ciągle by wspominali,patrzyliby sobie głęboko w oczy i uciekli gdzieś razem.. ale oni zamknęli w 2 części ten rozdział życia,to już postanowione(może jestem śmieszna,ale pisze to ze łzami w oczach).Jednak jeśli będzie trzecia część,to uważam,że Hugo nie będzie z Gin a tym bardziej z Babi,nie wiem jak to zrobią i co..ale 1 część powinna być ostatnią i resztę powinniśmy sami sobie wyobrazić,czy wrócili do siebie,czy nie..bo 2 część zabrała mi ten smak miłości,którym się nasyciłam w 3 metry nad niebem.. Może bardziej polubiłabym Gin,gdyby nie było tak,że ona wszystko ukartowała,że go śledziła,to było sztuczne i wręcz odpychające..do tego z Babi wszystko spontaniczne było piękne,wystarczyło im pojechanie motorem nad morze i ich miłość kwitła,a z Gin planował całą randkę,później od razu był seks..i brak magii.Zabrali mi marzenia o prawdziwej miłości..

ocenił(a) film na 9
Resire

Hmmm.. jeśli nie mieliby być znowu razem to po co robiliby tą 3 część? bo jeśli chcieliby pokazać jak szczęśliwy jest H z Gin, i Babi ze swoim mężem to byłoby to trochę bez sensu no nie? też jestem bardzo ciekawa jak to zrobią i już nie mogę się doczekać. Ja też za bardzo nie polubiłam Gin z dokładnie tych samych powodów co Ty :) a kiedy obejrzałam 3 metry nad niebem a potem dowiedziałam się że będzie również druga część to byłam prawie pewna że oni jednak będą ze sobą, wnioskowałam to oczywiście po słowach wypowiedzianych przez H (że są sobie przeznaczeni) i oglądając Tylko Ciebie chcę czekałam na ten moment, no ale jednak historia potoczyła się inaczej :(

ocenił(a) film na 4
Yilia

także czekałam tylko aż się spotkają i wrócą do siebie..chociaż te detale w filmie,choćby kłódka,która oznaczała,że chce być z nią na zawsze ,bez odwrotu (to mnie zmartwiło)to jakiś znak,że jednak to z nią będzie..ale w sumie w 1 części mówił na końcu,że jest przeznaczony Babi,że wrócą do siebie..a i tak to później nie miało znaczenia.. Strasznie bym chciała,żeby byli ze sobą..ale po 2 części i braku jakiejkolwiek chemii między nimi(to nie było to co w 1 części) przestałam wierzyć w to,że będą razem w 3 :( chyba że reżyserzy jakoś to zaaranżują.. może 3 część będzie o jeszcze czymś innym żadnej Babi ani Gin(bo np.okaże się jakąś psychopatką,w końcu śledziła go latami,to nienormalne ;p) ps.widzę że tez trzy metry nad niebem dostały od Cb 10/10,a tylko Ciebie chce 9.10..tak samo jak u mnie :D i widzę,że słodkie kłamstewka oglądasz :D

ocenił(a) film na 9
Resire

Strasznie się ucieszyłam kiedy dowiedziałam się że będzie druga część, ale po jej obejrzeniu stwierdziłam, że wolałabym żeby poprzestali na tej jednej bo była cudowna, a tu? H cały czas po przyjeździe myśli o Babi wszędzie jej szuka i tak dalej, ale i tak umawia się z Gin, całuje no i oczywiście ta scena z kłódką... trochę trudno mi sobie wyobrazić jak scenarzyści mieliby to teraz naprawić, zrobić to tak żeby wyszło że się kochają.. Taa Gin okazuję się nienormalna, Babi bierze ślub, a na końcu H będzie z Kattiną, hahaha xDD

ocenił(a) film na 4
Yilia

wolałabym,żeby był z KATINĄ w drugiej cześci niż z Gin..nawet nad tym myślałam,jak Katina go pocałowała :D

ocenił(a) film na 9
Resire

ja się trochę zdziwiłam jak ona go pocałowała ;p ehh no cóż pozostaje nam tylko czekać na 3 część i wtedy wszystkiego się dowiemy :)

ocenił(a) film na 4
Yilia

pewnie pojawi się jakoś dopiero w 2014 :(

ocenił(a) film na 9
Resire

pewnie tak, mam nadzieję, że szybko czas zleci :) ale jak mi juz kompletnie mi ten film zepsują to się zdenerwuje...

ocenił(a) film na 4
Yilia

myślę,że tak będzie..Nie wolałabyś żeby Hache był z Katiną zamiast Gin?

ocenił(a) film na 9
Resire

heh nie mogłam już wczoraj wysyłać komentarzy ;p Hmmm.. jak się tak nad tym zastanowić to tak wolałabym żeby był z Katiną :D

Yilia

Katina to kobieta przyjaciela. Nieważne, że Pollo nie żyje. Nie będą razem. Zresztą Katina zaczęła się spotykać z bratem Gin na końcu filmu.
W książce też zaczyna się spotykać z kolegą, który jeśli się nie mylę kręcił się koło niej już wcześniej, przed Pollo.
W 3MSC Hache na końcu mówi dokładnie: " Każda droga w pewnym miejscu się rozwidla. Obieramy różne drogi myśląc, że kiedyś się spotkamy. Widzisz jak ktoś coraz bardziej się oddala. To nic... Jesteśmy dla siebie stworzeni. W końcu się spotkamy. Ale jedyne co się zdarza to to, że nadchodzi zima..." - czyli, że nie koniecznie znowu się spotkają, a nawet jeśli, to niekoniecznie do siebie wrócą.
Po dwóch latach Babi i Hache mocno się zmienili.

ocenił(a) film na 9
Honda_74

Wiem ze Katina była dziewczyna jego przyjaciela i ze nigdy by z nią nie był wiem rownież ze zaczęła spotykać sie z bratem Gin (i z kimś w książce ale teraz nie potrafię sobie przypomnieć z kim). Owszem oboje sie zmienili, ale jeśli powstanie ta 3 cześć to co oni chcą nam w niej przekazać? To jak bardzo H jest szczęśliwy z G? Albo jak Babi jest szczęśliwa ze swoim mężem? No bo co jeszcze takiego? Po tym jak zakończyła sie druga cześć to w sumie nie wiem co dalej tam mozna ciągnąć. No chyba ze chcieliby sie skupić na siostrze Babi i na ich rodzicach, no bo sprawę z jej rodzicami pozostawili nie rozstrzygnięta. W książce było to bardziej jasno opisane. Ale troche wątpię ze zrobią 3 cześć zupełnie nie o Babi, H, Gin i Katinie. 

ocenił(a) film na 4
Yilia

Dlatego ja uważam,że powinna być jedna część i koniec :D Reżyser dobrze wie,że jeśli nie połączy Babi z Hache w 3 części,to będzie milion hejtów(nawet ja tak ociupinkę chciałabym żeby byli ze sobą,chociaż raczej wątpię,że wrócą do siebie). Strasznie mnie ciekawi o czym będzie ta 3 część,jeśli o bohaterach drugoplanowych,to jak dla mnie nie warto oglądać,bo mnie te postacie nie interesują ;)

ocenił(a) film na 9
Resire

Nom masz racje, mogli zrobić tylko jedna cześć i tyle. No pewnie ze bedzi milion hejterow, tez troche wątpię ze wrócą no ale zobaczymy. No jeśli zrobią o postaciach drugoplanowych to bedzie następny milion hejterow. No ale kto wie moze nas czymś zaskoczą ;)

ocenił(a) film na 4
Yilia

MIEJMY NADZIEJĘ!:)

Resire

Trudno przewidzieć co też wykombinują w tej 3 części - oczywiście jeśli kiedykolwiek powstanie. Ja jakoś nie widzę powrotu Hache do Babi. Dla mnie on się już z nią rozstał ostatecznie. Niestety wygląda na to, że ona nie do końca zamknęła sprawę i zaczyna mieć wątpliwości. Być może tym razem będzie to opowieść o Babi, ale niekoniecznie zakończy się ona związkiem z Hache.

ocenił(a) film na 4
Honda_74

Babi ma teraz to na co zasłużyła,dostała wspaniałą szansę od życia,chłopaka,który z ''chuligana'',który mógł mieć każdą ,zmienił się dla 'przeciętnej' dziewczyny,która mam wrażenie,że z początku chciała poznać tylko smak uczucia z takim niegrzecznym chłopcem,a później gdy zasmakowała tego, były tylko ciągłe pretensje(czasem naprawdę miała o co się wściekać,ale gdyby była w 100% pewna swej miłości w tamtym momencie,to by nie pozwoliła zakończyć tego wszystkiego...do tego zostawiła go w momencie,kiedy zginął jego przyjaciel..i jeszcze powiedziała mu że zginął przez niego..w sumie tutaj nawet nie dziwię się,że ją uderzył,bo nie powinna go bardziej ranić,zwłaszcza,że dostał takiego kopa od losu,bo jak wiemy motor i przyjaciel znaczyli dla niego najwięcej i wszystko byłby w stanie dla Pollo poświęcić).Wg mnie Hache nie zasłużył na takie potraktowanie,jednak były momenty kiedy Babi była dla niego idealna.Z jednej strony Gin jest trafniejszym wyborem końcowym,ale.. to już nie było to samo,zwłaszcza,że Gin go śledziła..może bez tego bardziej by mi przypadła do gustu.Żałuję,że nie mogło się wszystko potoczyć inaczej.

Resire

W filmie to, że Gin śledziła Hache i tak było przedstawione w łagodniejszej formie niż w książce. W książce było to bardziej obsesyjne: oczekiwanie 12h na lotnisku, zaprzyjaźniła się z jego matką, żeby mieć świeże informacje i jeszcze kilka innych sytuacji.
Mi tam się Gin podoba i podoba mi się to jaka jest. Ona od początku chciała tylko jego :D. Może to nie jest film o tym, że Hache chce Gin, a o tym, że to Gin chce tylko jego?
Na dobrą sprawę Hache mógł wcale nie chcieć z nią być po obejrzeniu tych zdjęć na wystawie, kiedy dociera do niego, że to on jest ich bohaterem. On jednak chce z nią być, bo się zakochał. Kocha ją taką jaka jest: szaloną i wolną, nieprzewidywalną i pełną niespodzianek. Gin przyjęła go takim jakim jest. Nie chciała go zmieniać, nie wypytywała o nic. Pamiętacie scenę w klubie, kiedy Hache pobiegł w poszukiwaniu Babi i wraca do Gin, a ona go pyta: Kim jest ta Babi? Hache odpowiada jej, że kimś z jego przeszłości. Gin znowu pyta: To ktoś dla Ciebie ważny? Hache mówi: Nie wiem. Myślicie, że Babi w takiej sytuacji, wypytująca Hache o Gin, przyjęłaby odpowiedź "Nie wiem" jako kończącą temat? Pewnie znowu zaczęłaby mu grozić, że się rozstaną, albo coś w tym stylu.
Poza tym Babi nigdy nie wyznał miłości, a Gin jednak tak. Wprawdzie na samym końcu filmu, ale jednak.
Babi faktycznie ma to na co zasłużyła. Chciałaby się wyrwać na wolność ale nie potrafi. Wygodniej jej podporządkować się matce. Nie musi brać na siebie odpowiedzialności, bo przecież zrobiła co mamusia kazała. To już bardziej odważna jest Daniela, kiedy przeciwstawia się matce na końcu i nie zgadza się na usunięcie ciąży. Babi zachowała się okropnie po śmierci Pollo, nie tylko wobec Hache, ale przede wszystkim wobec Katiny. Odcięła się od wszystkiego, bo tak było łatwiej. I po dwóch latach jak spotyka Katinę w klubie zachowuje się jak gdyby nic się nie stało. Na dodatek z uśmiechem na ustach proponuje, że może by się tak we trójkę spotkali z Hache, powspominali stare czasy... Ręce mi opadły w tym momencie po prostu.
Katina wprawdzie zgadza się na to, żeby zwabić Hache pod fałszywym pretekstem na tą imprezę, ale tylko dlatego, że jej zdaniem, Hache powinien się spotkać z Babi i z nią porozmawiać. Na zakończenie rozmowy mówi jednak do Babi, że ma już więcej do niej nie dzwonić.

ocenił(a) film na 9
Honda_74

Jak to H nie wyznał Babi miłości?? Przecież mówił jej ze ja kocha. To dla Ciebie nie jest wyznanie miłości?

Yilia

A przepraszam, faktycznie w filmie było wyznanie. W książce "Trzy metry nad niebem" nie było.

ocenił(a) film na 4
Honda_74

Ja się cieszę,że Hache skończył już z Babi raz na zawsze,bo to wyjdzie mu na dobre..ale nie mogę sobie darować,że takie uczucie się tak skończyło :( Hache powiedział Gin,że ją kocha?Powiedział chyba ''Tylko Ciebie chcę'',ale chyba nie powiedział jej,że ją kocha

Resire

Napisał w liście na końcu :D

ocenił(a) film na 4
Honda_74

możliwe :) jednak to na pewno nie było tak wielkie uczucie jak te skierowane do Babi :)

Honda_74

Honda - są już napisy?? Bo ktoś wstawił film na ekino i nie wiem czy to film juz zpoprawionymi Twoimi napisami, czy nie????

ocenił(a) film na 4
gela1612

o własnie,podpisuję się pod tym pytaniem :)

gela1612

W środę wieczorem mam dostać napisy po korekcie. Ja na razie nic nie wstawiałam. Jak tylko dostanę i przejrzę ostatecznie czy wszystko gra z czasówką to zamieszczę i dam znać :D

Honda_74

ok dzięki za odp:)

gela1612

Na ekino ktoś wstawił tą samą wersję co w innych miejscach z koszmarnym tłumaczeniem.

Honda_74

no własnie chcialam ogladac i jak zobaczylam, ze sa praktycznie te same napisy, ktore nijak sie maja do tego, co wypowiadaja bohaterowie, to sobie darowałam..:))

ocenił(a) film na 10
Honda_74

ja to zrozumiałam, że jak nadchodzi zima, to ich uczucia na chwilę jakby zginęły, w sensie że tak jak w zimie umieraja kwiaty, by ponownie odżyć na wiosnę... tak więc jak dla mnie to była taka jakby aluzja, że ich uczucia nie zniknęły na zawsze, tylko na chwilę, by następnie ponownie odżyć... liczę na taki scenariusz 3 częściiii ;<

ocenił(a) film na 9
lenaaa17

Też tak myślę . Chociaz Babi, zrobiła dużo głupstw, zraniła osoby które kochały ją nad życie ( chodzi o Katine i Hache) to powinna dostać druga szansę. On ją kocha.. W liście pisze, że obie je kocha czy coś.. Uczucie do Babi, nie umarło. Po prostu chciał o niej zapomnieć.. Ale to jest chyba silniejsze od niego. Mam nadzieje że w 3 częścią bd razem pomimo tylu wydarzeń.:)

ocenił(a) film na 10
agnieszka_9797

dokładnie tak ! :)

ocenił(a) film na 10
lenaaa17

ej ale tak wgl to przecież to by było okropne jakby nic z tego nie było, między Hache a Babi, przecież cała pierwsza część była o nich, w drugiej też kontynuowano ich historię, na koniec Hache powiedział tyle słów, że zawsze będzie ją kochał i jeszcze pokazali ich jako dzieci, że już wtedy ich losy się złączyły. Jak dla mnie to by było okropne, jakby teraz wyszło że nic ich już nie łączy, bo sami zapewniali o tym, że tak nie jest. Jak dla mnie uczucia ukazane w pierwszej części są TAKIE prawdziwe, z Gin to już nie to samo. ALWAYS HACHE+BABI ♥

Resire

Zarówno Babi jak i Gin strasznie mnie irytują, więc nie wiem z kim chciałabym widzieć Hache. Katina jest moją ulubioną postacią jednak wątpię czy mogliby kiedykolwiek być razem ;d

ocenił(a) film na 4
Dagmii

no pewnie nie mogliby,to już by było za bardzo pogmatwane :)

ocenił(a) film na 9
Resire

owszem ;) Katina i Hache po prostu będą tylko dobrymi przyjaciółmi. Ona zawsze była z nim jak zostawiła go Babi a on przy niej jak umarł Pollo. Dobrze, że mają siebie.

ocenił(a) film na 4
agnieszka_9797

O TAK <3

ocenił(a) film na 10
Resire

Hymm ja myśle podobnie, aczkolwiek uważam że właśnie jego słowa w na końcu cz. 1 były kluczowe i to właśnie one są jakimś kluczem do części trzeciej i że oni będą razem :D

ocenił(a) film na 4
mandaryna19984

miejmy nadzieję,że jednak ta ich pierwsza miłość będzie tą kluczową i ostatnią ;)

ocenił(a) film na 10
Resire

Tak też mam taką nadzieje :D

Resire

Hgfs

Resire

czytałam fragment 3ciej części i wynika z niej ze Babi dalej coś czuje do Hache :) jednak to tylko fragment wiec może sie jeszcze dużo wydarzyć...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones