PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629025}

Tylko ciebie chcę

Tengo ganas de ti
7,3 85 145
ocen
7,3 10 1 85145
Tylko ciebie chcę
powrót do forum filmu Tylko ciebie chcę

Posiada ktoś pełną liste muzyki z filmu?

ocenił(a) film na 5
pawels237

01 tengo ganas de ti (azteksflow)
02 con las ganas (zahara)
03 la cama (clara lago)
04 face (zombie kids)
05 faster love (polock)
06 moi l cole (zombie kids)
07 grow (delorean)
08 human soul (femme fatale)
09 toro (el columpio asesino)
10 the news (void camp)
11 in this shirt (the irrepressibles)
12 tu me llevas (zahara)
13 no te quiero perder por nada de este mundo (sr dune)
14 cero blanco (los pilotos)
15 starlight (focus music)
16 i wanna belive (corizonas)
17 aunque tu no lo sepas (clara lago)

ocenił(a) film na 9
Divine

A czy wie ktos jak nazywa sie piosenka z 40:26 szukam przez caly czas i nie moge znalezc?

ocenił(a) film na 8
sandra3000

Czy ktoś ogólnie zna wszystkie piosenki z klubu? Bo tam były najlepsze.

ocenił(a) film na 8
sandra3000

Pierwsza to:
The Zombie Kids – Face (może tej szukasz, zależy od wersji filmu)
ale właśnie szczególnie chodzi mi o tą drugą. Tam były mniej więcej takie słowa:
i see you trouble of my body (moment kiedy Ace i Katrina spotykają znajomych pod barem).

Divine

Obejrzałam godzinę temu film i natchnęło mnie na soundtrack, więc zaczęłam szukać i znalazłam trochę inny ;) Z tego co kojarzę, 'felinos a la mar' leciało w filmie, a nie ma go na wymienionej wyżej liście. Poza tym kojarzy ktoś, kiedy leciało 'no te quiero perder por nada de este mundo'? Nie mogę sobie przypomnieć ._.

Podaję to, co znalazłam :)
01 Sala Elasir Y Javier Rubio - Tengo Ganas De Ti
02 Clara Lago - La Cama
03 Clara Lago - Aunque Tu No Lo Sepas
04 Los Pilotos - Cero En Blanco
05 Los Pilotos - Felinos A La Mar
06 The Irrepressibles - In This Shirt
07 Zahara - Con Las Ganas
08 Zahara - Tu Me Llevas
09 Polock - Faster Love
10 El Columpio Asesino - Toro
11 The Zombie Kids - Face
12 Void Camp - The News
13 Delorean - Grow
14 Corizonas - I Wanna Believe
15 Femme Fatale - Human Soul
16 The Zombie Kids feat. Moi - L’Ecole

Benihime_chan

http: //www.theost.com/2012 /tengo_ganas_de_ti.html tu można nie tylko znaleźć wszystkie tytuły piosenek i ich wykonawców, ale i posłuchać piosenek. Spacje w linku trzeba usunąć.

Honda_74

Dzięki za link ;) tylko właśnie każde źródło podaje inny soundtrack, sama już nie wiem ;/ mam wrażenie, że jedna piosenka, czy dwie w ogóle się nie pojawiły

Benihime_chan

Ja mam soudtrack z taką właśnie zawartością. Też mi się wydaje, że niektóre piosenki się nie pojawiły, a nie mogę dojść co za piosenka leci kiedy Hache odwozi Gin po castingu. To właściwie tylko fragmencik, ale musi należeć do jakiejś piosenki. Tylko nie mogę dojść do jakiej.
Generalnie to muzyka w filmie jest świetna i idealnie dobrana o sytuacji w filmie - słowa piosenek też mają znaczenie. Ja regularnie zalewam się łzami oglądając wyścig i wsłuchując się w słowa piosenki "In this shirt"

Honda_74

Tak, "In this shirt", to naprawdę świetny kawałek. Mam wrażenie, że gdzieś już wcześniej go słyszałam nawet :D albo to tylko wrażenie ;p Ale fakt, ścieżka dźwiękowa jest powalająca. Zabierałam się za 3MSC od jakichś dwóch miesięcy i w końcu się przemogłam, obejrzałam pierwszą część pierwszego wieczora, drugą drugiego i jakoś nie mogę przestać myśleć o tym filmie, zostawił mi lekkiego kaca moralnego, chociaż sama nie wiem do końca, dlaczego ;/ A muzyka zainteresowała mnie dopiero w drugiej części, oglądając pierwszą nawet nie skupiałam się na tym, co leci, tak dobrze utwory wpasowywały się w sytuacje ;) tylko "la tormenta de arena" ściągnęło mnie na ziemię z myślą "muszę mieć tą piosenkę", ale teraz chyba poszukam też ścieżki dźwiękowej z pierwszej części, bo wydaje mi się, że nie może być dużo gorsza :)

Benihime_chan

Właśnie namierzyłam piosenkę, której szukałam, a nie ma jej w spisie żadnym http://www.youtube.com/watch?v=cQfgR4vx8Rs

Honda_74

Ja już tak dokładnie nie pamiętam, jakie piosenki leciały poza tymi podanymi, ale dobrze, że informujesz, bo chyba za tydzień będzie rewatch :D chodzę i myślę w kółko o filmie i nie mogę przestać, sądzę, że po ponownym obejrzeniu mi przejdzie, to wtedy, jako że już raz oglądałam i znam fabułę, będę mogła skupić się też na słuchaniu dokładniej muzyki i drobnych szczegółach, bo za pierwszym razem, to byłam praktycznie większość czasu wmurowana w fotel :P

Benihime_chan

Mnie tak wmurowało na cały miesiąc po pierwszym obejrzeniu :P Tak mnie wmurowało, że aż zrobiłam napisy nowe, bo nie mogłam znieść tych poprzednich, kompletnie idiotycznych. Stąd też muzykę znam prawie na wyrywki ;)

Honda_74

Ja właśnie oglądałam z Twoimi napisami Są świetne, naprawdę, bardzo dziękuję. Bardzo dopracowane ;) Jak tylko zainteresowałam się filmem, to widziałam jakieś inne masakrycznie zmasakrowane xD ale znalazłam u kogoś na cho miku wersję filmu z Twoimi napisami, więc poszukałam samych napisów. Jeszcze raz dziękuję za tłumaczenie :)
A film jakiegoś dziwnego kaca moralnego zostawia po sobie, sądziłam, że tylko ja tak miałam, ale widać jednak nie ;)

Benihime_chan

Ja na dodatek oglądałam w odwrotnej kolejności: najpierw TGDT a potem 3MSC.
Myślę, że ten film zupełnie inaczej odbierają Ci, którzy już trochę więcej przeżyli (szczególnie wtedy, kiedy mają podobne doświadczenia) a zupełnie inaczej osoby, które sporo mają jeszcze przed sobą.

Honda_74

No tak, mi się wydaje też, że wtedy bardziej się utożsamia z bohaterami. Jak dla mnie to był pierwszy film, jaki chyba od półtora roku zmusił mnie do płaczu ;p zazwyczaj nie jestem płaczliwa, ale jakoś takie emocje wzbudził, że samo poszło. Zwłaszcza druga część, jak za każdym razem Katina przypominała sobie Pollo itp. >.<

Honda_74

Hej, Honda_74, a ty napisy robiłaś ze słuchu, czy miałaś pod ręką już hiszpańskie napisy ? Bo ja generalnie oglądam w oryginale, ale czasem nie zrozumiem czegoś i chodzi to za mną przez cały czas:/ Jak byś miała, to jestem bardzo chętna:)

deborar

Nie miałam hiszpańskich napisów. To była totalna kombinacja alpejska ;) Hiszpański ze słuchu wspomaganie rosyjskim dubbingiem i napisami.

Honda_74

Trochę odgrzebię wątek ..Pierwszy raz obejrzałam wczoraj na Netflixie ten film. W międzyczasie dowiedziałam się ,że to sequel. Obejrzałam więc 1 ale już bez tego WOW. Co ma w sobie ten film, że tak urzeka? Sięgnęłam więc po książkę. Obejrzałam jeszcze raz TGDT. Aktorzy nie tylko wiernie oddają uczucia z książki ale grają tak jakby były prawdziwe. I te błyszczące orzechowe oczy Gin.. Nie spodziewałam się, że jeszcze mnie jakiś film romantyczny..poruszy

ocenił(a) film na 7
Honda_74

Dziękuję! właśnie tego kawałka szukałam:)

ocenił(a) film na 10
Benihime_chan

Ciekawi mnie to ze nie mogę znaleźć nigdzie wersji piosenki Zahara con las ganas takiej jak w filmie. Każda wersja którą znalazłam brzmi mi jakoś inaczej....

pawels237

czy ktoś wie jak nazywa się muzyka, kiedy to Hache widzi Babi wychodzącą z samochodu i całującą swojego nowego chłopaka (tam grają też skrzypce). Następnie Hache prawie płacze. Scena na początku filmu (około 21 minuty)

ocenił(a) film na 8
pawels237

Czy ktoś wie jak się nazywa kawałek kiedy Hache i Gin poznają się na stacji ( taki fajny gitarowy riff)??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones