PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10002123}

Tyler Rake 2

Extraction 2
6,4 15 715
ocen
6,4 10 1 15715
5,8 9
ocen krytyków
Tyler Rake 2
powrót do forum filmu Tyler Rake 2

Słaby

ocenił(a) film na 1

Pierwsza część, która była dosyć niedawno bo w 2020 r. była jak dobrze pamiętam świetna. Czyżby mój gust filmowy się zmienił? Ten film jest słaby i durny. Jest tak durny, że zacząłem go przewijać od akcji w Austrii. Uzbrojeni po zęby Gruzini przyjeżdżają autami i przylatują bojowym helikopterem Z GRUZJI :D szczelajo do budynku, a Austria wysyła trzy radiowozy policyjne :D Jeszcze jakby to nakręcili w Polsce to bym bardziej to łyknął, w końcu komendant główny Policji strzela z przemyconego granatnika a rakiety latają nad naszymi głowami i nikt tego nie widzi, ale w Austrii? Landzie sławnego prawie malarza? :) Durnota, wtórny, nudny i głupi film.

ocenił(a) film na 6
Marcin_Najman007

Dokładnie. Pierwsza część była bardzo dobra. Kontynuacja - scenariusz to jakaś masakra. Czy w Wiedniu jak słychać strzały to ludzie chowają się do kanałów?

ocenił(a) film na 4
tworekjuve112

Pierwszą część oglądałem raz na premiere i mam dobre wspomnienie ale druga część jest conajmniej przeciętna

ocenił(a) film na 9
deschain1993

A mi się bardziej podobała mi dwójka niż jedynka;)

ocenił(a) film na 8
Gisel83

Zdecydowanie tak! 2 duuuzo lepsza o ciekawsza.

Gisel83

A misie to są w zoo...

ocenił(a) film na 1
Marcin_Najman007

Kolejna sprawa że kule nie zabijają a dopiero noże są śmiercionośne

ocenił(a) film na 10
Marcin_Najman007

Dziwny typ jesteś, zapomniałeś że to film akcyjniak i masz się dobrze bawic a nie doszukiwać realizmu, dałeś 1 ? Bardzo "ineligentnie" , potrafię zrozumieć twoje zarzuty ale powinieneś dać przynajmniej 4 lub 5 za akcję, efekty, montaż, muzykę, dobra grę aktorską itp.

ocenił(a) film na 8
paweljackowski

Bo dla niego najważniejsze było że szczelali bo gdy strzelali zapewne dałby większą ocenę

ocenił(a) film na 2
paweljackowski

Buhahahaha D

ocenił(a) film na 10
paweljackowski

Dokladnie jest dziwny

ocenił(a) film na 6
Marcin_Najman007

Gust ci się nie zmienił tylko poziom znacznie spadł.

Marcin_Najman007

Założyłeś specjalnie konto aby dawać jedynki? Smutne masz życie

Marcin_Najman007

Z tak niską oceną się nie zgadzam, ale faktycznie więcej policjantów wpadło do kościoła na końcu niż pojawiło się w czasie głównej akcji.

ocenił(a) film na 7
Adam1Kluska

Sorry, ale najwyraźniej nie oglądałeś za uważnie, skoro tak ci się wydaje...

ocenił(a) film na 10
Marcin_Najman007

Ty jestes nudny i slaby

ocenił(a) film na 5
Specjalist_filmweb

10 to tez niezly zart :10

Marcin_Najman007

wypowiedzi trolli powinny być kasowane, jeszcze pewnie siusiu w pieluchę robisz. rejestrujesz konto by dać 1. żałosne.

ocenił(a) film na 2
Marcin_Najman007

Ja z początku chciałem dać naciąganą 3, ale w sumie jak sobie przypominam, że ciągle przewijałem sztucznie rozciągnięte sceny, zamiast zrobić 1h 30min to nie, tylko z dupy dają zapychacze i masa wnerwiających rzeczy, że aż daję 2.
Od samego początku jak ten dzieciak powiedział mamie, że "może faktycznie powinien się zahartować" to już wiedziałem, że uratują ich, a ten bachor ich zdradzi.
A jak widziałem tego fona na stoliku, to już całkiem mnie skręcało, już to widzę jak ktoś ot, tak o zostawia fona i to jeszcze bez blokady, jasne... Szczególnie gdy bachor praktycznie przez całą ucieczkę pyta o ojca i pyta, jak zacięta płyta.
I wiedziałem, że przez tę zdradę albo Nik, albo Yaz zginie, bo przecież muszą być jakiś konsekwencje zdrady, źli mają ogromną przewagę, że wiedzą, gdzie oni są, a dobrzy niczego się nie spodziewają. Chwilę później se przypomniałem, że Yaz se żartował z Tylera na wózku i z koszulką, to już na 100% wiedziałem, że umrze, bo zwykle kasują jakichś dziecinnych śmieszków, żeby wywołać emocje, że przecież młody zabawny głuptasek, siostra musi się nim opiekować, nawet dał prezent i jeszcze Tyler założył tę koszulkę na psa dodatkowe przypisanie emocji, ew. inni ci bardziej złośliwi z bólem tyłka mogliby powiedzieć "dziadowi się należało, nie powinien tak żartować z kaleki"...
Jeszcze pewnie by się znalazło wiele innych takich, ale szkoda mi czasu.

ocenił(a) film na 5
MaMiX

Film o ktorym najlepiej jak najszybciej zapomniec.

ocenił(a) film na 6
Marcin_Najman007

Ocenianie filmu na JEDEN w skali 10 punktowej, gdzie realnie zasługuję na solidne 5 jest zwyczajnie niesmaczne. No ale tak to jest gdy udzielają się tutaj tacy zakompleksieni ludzie. ech...

ocenił(a) film na 2
vv0ytekk

zakompleksiony to jestes ty skoro przeszkadza ci ocena drugiego człowieka... rozumiem ze (jak wykupisz ten portal) bedziesz udzielał zgody na wystawienie ocen

ocenił(a) film na 7
Marcin_Najman007

A zauważyłeś może, że na lotnisku stał samolot? Przylecieli samolotem. Z lotniska przylecieli helikopterem. Też początkowo tego nie złapałem ale to widać już po tej akcji gdzie ponownie zjawiają się na lotnisku. Co do samej akcji - tu się zgadzam. Myślę, że gdyby doszło do takiej strzelaniny to raczej gwardia narodowa by ruszyła, a nie parę radiowozów. Inna kwestia, że może być też tak, że jak ktoś zadzwoni na policję i powie "strzelają z helikoptera, wybuchy itd." to w pierwszej chwili policja nie potraktuje tego poważnie (takie akcje w stolicy raczej nie należą do codzienności). Dlatego później pojawiają się już w pojazdach opancerzonych i helikopter ze snajperami. Niestety to trochę pokazuje modę unijną - bronić się jak najmniejszymi siłami byle w miarę pokojowo. Trochę frajersko :P

ocenił(a) film na 7
Aztorin

To nie frajerstwo, a zwykła konwencja w filmach tego gatunku - gdyby wysyłali wojsko przy każdej strzelaninie w filmach tego typu, to każdy kończył by się po 30 minutach (no chyba, że to byłby film typu Rambo, do których można zaliczyć także Tylera).
A co, zamiast "bronić się jak najmniejszymi siłami (...) w miarę pokojowo", powinni działać jak rosyjski specnaz przy odbijaniu zakładnikaów w teatrze?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones