PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=829070}

Tyler Rake: Ocalenie

Extraction
6,4 48 019
ocen
6,4 10 1 48019
5,3 16
ocen krytyków
Tyler Rake: Ocalenie
powrót do forum filmu Tyler Rake: Ocalenie

Nie jestem wielkim znawcą filmowym, ale czułem się obrażany oraz opluwany z każdą kolejną minutą tego filmu. Do końca niestety nie dotrwałem więc nie wypowiem się na temat całego dzieła, choć szczerze wątpię by końcówka filmu miała zmienić moje zdanie.
Jeśli chodzi o grę aktorską to Chris prezentował pewien "poziom", niemniej jednak chyba zgarnął całą gażę za aktorstwo w tym filmie, a reszta załogi jedynie spełniała swoje marzenie zagrania roli u boku Thora. ;)
Jeśli chodzi o scenariusz? Heh ;)
CGI na miernym poziomie, do którego nie jestem przyzwyczajony w filmach "akcji", w których wszystko oprócz ww. akcji kuleje.
Oczywiście nie neguję tego, że są osoby, którym film mógł się spodobać i nie ma to na celu ich urazić, wydaje mi się jednak, że produkcja ta ma zdecydowanie za dużo mankamentów.

ocenił(a) film na 7
_Cialko

Bez urazy, ale czucie się opluwanym z powodu jakiegoś filmu jest większą porażką niż wyprodukowanie nawet najgorszego gniota. To nie jest montaż dokumentalny ani inne dzieło o znaczeniu ważnym dla ludzkości, żeby aż tak przeżywać.

ocenił(a) film na 6
_Cialko

Technicznie jest bardzo dobrze,tyle ze scenariuszowo mocne przegiecie nawet jak na ramy tego gatunku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones