PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=829070}

Tyler Rake: Ocalenie

Extraction
6,4 48 019
ocen
6,4 10 1 48019
5,3 16
ocen krytyków
Tyler Rake: Ocalenie
powrót do forum filmu Tyler Rake: Ocalenie

Końcówka

ocenił(a) film na 9

Chyba Tyler przeżył, człowiek na końcu przy basenie ?

ocenił(a) film na 8
HaMMer15

Nie nie przeżył, jest to wytłumaczone gdzieś wyżej w komentarzach

llolciaa

Nie wiemy czy przeżył. Scena jest do własnej interpretacji.

ocenił(a) film na 8
Annunaki

Chłopak już w połowie filmu miał wyrzuty sumienia że to wszystko przez niego. ( Nawet powiedział: jeśli zginiesz to przeze mnie) Tak jak Tyler bo nie było go przy chorym synu. Dlatego w jego wizjach syn był zawsze rozmyty aż do momentu gdy w końcu sobie wybaczył i ukazała mu się jego twarz. Kolejno w scenie z basenem wokół jest pełno uczniów a gdy chłopak wychodzi na powierzchnię jest tylko on i zamazana postać - jego poczucie winy. Wszyscy wokół zniknęli. Było jeszcze parę innych rzeczy ale nie chcę nikogo przekonywać, każdy interpretuje po swojemu i każda interpretacja może być właściwą.

ocenił(a) film na 7
llolciaa

Reżyser poszedł na kompromis bo odbiór filmu przez widzów "testowych" był podzielony, część wolała zakończenie gdzie umarł część gdzie przeżył. Sam reżyser wolał wersję gdzie umarł ale zdecydowali się że zrobią zakończenie do "interpretacji" tak aby kompromisowo pogodzić wszystkich oglądających. https://www.indiewire.com/2020/04/extraction-ending-changed-test-screenings-1202 227568/

ocenił(a) film na 9
llolciaa

Powstaje dwójka, więc myślę, że jednak Tyler przeżył

HaMMer15

Musiał przeżyć bo jaki jest sens robienie kontynuacji, a nie filmu w tym samym universum kiedy jedyny bohater który nas obchodzi nie żyje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones