PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=829070}

Tyler Rake: Ocalenie

Extraction
6,4 48 019
ocen
6,4 10 1 48019
5,3 16
ocen krytyków
Tyler Rake: Ocalenie
powrót do forum filmu Tyler Rake: Ocalenie

Fabularnie dno.

ocenił(a) film na 3

Zabić 100 policjantów, antyterrorystów, i tym podobnych, aby uratować chłopca, który jest synem hinduskiego barona narkotykowego?! Yes we can!
A w ogóle to zaśmierdziało trochę Lolitą, bo odniosłem wrażenie że chłopiec zakochał się w Bogu Młota i Piorunów. Ich kwestie dialogowe pisał chyba Zenek Martyniuk, a już ostatnia scena w basenie, gdzie Ovi siedzi na dnie imitując pozycję Buddy, oraz swojego wybawcy z początku filmu, no majstersztyk, co za symbolika!

ocenił(a) film na 7
reynewan79

Aleś porównał. Chłopak przez długi czas wychowywał się bez rodziców, więc jakieś uczucia przelał na poświęcającego się dla niego najemnika - ale napisać, że się w nim zakochał i jeszcze wmieszać w to dziełko dla dewiantów, to trzeba mieć problem z samym sobą...

ocenił(a) film na 3
nie_dla_dubbingu

Przecież ja to pisałem z przymrużeniem oka, to sarkazm. Śmiałem się z żoną, bo w jednej scenie się tak na niego popatrzył, więc i ja powiedziałem do żony, eh żebyś Ty tak na mnie nierazpatrzyła... No i na koniec filmu, gdy siadł po turecku na dnie basenu, mówię, kurczę Monia ja tak żartowałem, ale jednak to musiała być miłość, skąd wiedział, no skąd? :)

ocenił(a) film na 4
reynewan79

SPOJler alert! Na ogół widz wynosi z filmu jakiś morał. Ja wyniosłem rzecz taką: jeśli stoisz nad pisuarem, a obok ciebie staje kobieta w sukni, nie zastanawiaj się tylko spier dalaj tak szybko jak potrafisz.

reynewan79

spoilerujesz fabułe dla osob, ktore nie widzialy tego filmu, nie rób tego - sam też byś nie chcial wiedziec co bedzie w filmie zanim go obejrzysz.

ocenił(a) film na 3
qzka

Zaznaczyłem że spoiler, i tak przez tydzień widniało. Nie mam pojęcia dlaczego już nie ma?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones