PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10039004}
7,3 1 536
ocen
7,3 10 1 1536
7,2 22
oceny krytyków
Tyle co nic
powrót do forum filmu Tyle co nic

Właśnie jestem po seansie festiwalowym w Gdyni. Ten obraz to szyty błotem, gnojem i szarówką portret polskiego rolnika, kapitalny debiut Grzegorza Dębowskiego. Ma chłopak nie tylko dar opowiadania, ale i mistrzowski warsztat. Trzymam kciuki za nagrodę w Konkursie Głównym i za kolejne tytuły. Brawo!

ocenił(a) film na 9
Wrednabestia

Zgadzam się w 100%. Jako gość, który wychował się na podlaskiej wsi, byłem wręcz poruszony, że ktoś w końcu tak dobitnie pokazał polskiego rolnika – ze wszystkim zaletami i wadami, radościami i problemami. Byłem w szoku, że w większości ten film tworzyli debiutanci. Drugi polski film z ostatnich lat, po Kobiecie na dachu, który chciałbym pokazać moim rodzicom.

Underlife

Ocena 10/10... szkoda ze nie 20/10 co za bzdura

ocenił(a) film na 10
Berserko

Weź mi się odpipkaj od mojego systemu ocen, jeśli łaska:)

matka_boskap

Oby, oby. Od stro

matka_boskap

Oby, oby. Od stro

Underlife

Wybaczcie za problem z telefonem. „Oby” dotyczyło prawdziwości polskiego rolnika. Połowa mojej rodziny jest rolnicza- ciężka 0

matka_boskap

Ciężka praca, dopasowanie do wymogów, godzenie się na każdą zmianę polityczną, bo nie było wyjścia- bierzesz albo nie… Rolnik kiedyś, a dziś to również ogromna różnica. Rolnicy to rdzeń naszego kraju, ale jednocześnie mam ogromny żal do tej „branży” w kwestii zaniedbań zwierząt. Świadomość znakomitej części z nich, nie wychodzi ponad swoje gospodarstwo i kieszeń, interesy. W wielu kwestiach to średniowiecze. W wielu jednocześnie to pionierstwo, wiedza i ogromne możliwości. Polityka zawsze była i będzie przeciwko ludowi/ludziom, ku własnym zyskom i interesom jednostek. Demokracja to pojęcie tylko z książek. Rolniku- rob

matka_boskap

Ciężka praca, dopasowanie do wymogów, godzenie się na każdą zmianę polityczną, bo nie było wyjścia- bierzesz albo nie… Rolnik kiedyś, a dziś to również ogromna różnica. Rolnicy to rdzeń naszego kraju, ale jednocześnie mam ogromny żal do tej „branży” w kwestii zaniedbań zwierząt. Świadomość znakomitej części z nich, nie wychodzi ponad swoje gospodarstwo i kieszeń, interesy. W wielu kwestiach to średniowiecze. W wielu jednocześnie to pionierstwo, wiedza i ogromne możliwości. Polityka zawsze była i będzie przeciwko ludowi/ludziom, ku własnym zyskom i interesom jednostek. Demokracja to pojęcie tylko z książek. Rolniku- rob

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones