PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629520}

Twardziele

Stand Up Guys
6,4 18 043
oceny
6,4 10 1 18043
6,5 4
oceny krytyków
Twardziele
powrót do forum filmu Twardziele

tym panom już podziękujmy za całokształ twórczości i nie zważajmy na takie wpadki jakimi są Twardziele...Kula w łeb lub Szklana pułapka 5....

pisk007

Uważam, że zupełnie nie masz racji... Akurat ten film - Stand Up Guys jest bardzo przyjemny w oglądaniu. A Al Pacino gra na 'przyzwoitym' poziomie, bo tak wymagała od niego rola w tym filmie, gościa który wyszedł z więzienia i chce się zabawić mając na uwadze, jak mało mu czasu zostało.

ocenił(a) film na 3
Kalaschnikov23

jak napisałem niżej Pacino chyba chciał się pożegnać z klasą i średni mu to wyszło ale szacunek za całokształt a co do reszty to mam nadzieje że Niezniszczalni 3 nigdy nie wyjdzie :)))

pisk007

Porównujesz Pacino do tych aktorów? Człowieku...

ocenił(a) film na 3
Serpico_2

porónuje ich dlatego że są w podobnym wieku i cała trójka przecierała pewne szlaki dla obecnego kina a i dorobek razem we trójke moją większy niż całe współczesne hollywood razem wziete , jak dla mnie to Pacino zrobił subtelne pożegnanie z kinem w Twardzielach ale reszta chłopoków chyba wypuści jeszcze nie jedną szmire byle by dorobić do emerytury znanym nazwiskiem....

ocenił(a) film na 8
pisk007

Chyba maryska ci przepalila niektore obwody. Zawsze pozostaje posluchac hip hopu i pokiwac sie na boki :] Boze, skad sie tacy ludzie biora.

ocenił(a) film na 3
SzaraEminencja

chłopczyku puknij się łeb zanim zaczniesz się wypowiadać na inny tema niż film, to że oni się nadają jednynie do piachu to jest moje zdanie a jak ci nie pasuje to podaj jakiś argument a nie zachuwuj się jak rozwydrzony gimbus...tyle w tym temacie

pisk007

Do piachu?! Nie wiem jak tam mają się Willis ze Stallonem, ale Pacino pomimo swojego wieku trzyma się naprawdę dobrze i nie jeden pan mając tyle lat co on, chciałby tak wyglądać i zachowywać się jak Al (uwierz mi, że Ty również : )). Skoro uważasz, że Pacino słabo zagrał to powiedz jak miał zagrać? Przypomnę też, że przed Stand Up Guys zagrał doktora śmierci, dzięki któremu musiał znaleźć miejsce na swojej półce z nagrodami, a w tym roku prawdopodobnie będzie premiera jego filmu Wilde Salome- zobaczymy co z tego wyjdzie. Pisząc słowa: "nadają się tylko do piachu"... Człowieku... grzeszysz i chyba nie masz pojęcia jak bardzo...

ocenił(a) film na 8
Squirrel_2

Widze ktos odpisal Czeslawowi zanim mialem okazje. Dobrze. Tylko gimbus moze przyrownywac Pacino do filmow jak SP 5.

ocenił(a) film na 10
pisk007

Won do piekła !!!

pisk007

gimbus nie zauważy dobrego filmu nawet gdy usiądzie mu na twarzy.

ocenił(a) film na 8
pisk007

Co do maryśki mam czarny pas w paleniu a film oceniam na 8 mimo drobnej skazy 'chodzi mi o scenę u kurtyzan z Alan Arkinem.Była sztuczna. Świetnie zagrany. Szanowny pisku007 pokaż mi panów na zastępstwo z obecnego pokolenia ????? Al Pacino ? Walken ? Willisa nie żałuje bo faktycznie gra w sanych szmatach ostatnio ale wcześniej wymieniony duet to krwa śmietana, ze świecą teraz takich nie znajdziesz ;)

pisk007

Do każdego starość prędzej czy później zawita. Niesprawiedliwym jest oceniać na podstawie 2-3 słabszych filmów. Przyglądając się całej karierze tych panów trzeba mieć do nich szacunek, bo niewielu innych może się pochwalić takim dorobkiem filmowym i jego jakością. Teraz, na emeryturze zdarzają im się słabsze role ale trzeba przymknąć na to oko ponieważ to nadal jedni z najlepszych.

ocenił(a) film na 8
brian007

Ale dlaczego wszyscy uważają, że są to słabe role? Zagrali źle w Waszym mniemaniu? Nie rozumiem...

brudna91

W moim odczuciu cały film jest słaby więc i role nie powalają. Gdyby Panowie zagrali w ambitniejszych produkcjach pewnie i role były by bardziej wymagające tym samym ogólny odbiór byłby lepszy.

brian007

bycie DURNIEM nie jest zabronione, ale czy koniecznie trzeba sie tym chwalić?

ocenił(a) film na 3
pisk007

drogie Panie...i Panowie...chłopaki się wypalili a kasa się kończy to się chwycą nawet reklamy szamponu, byle by hajs się zgadzał, i nie spinajcie się tak bo na każdego przychodzi czas :))

ocenił(a) film na 6
pisk007

Ci trzej Panowie którzy grali w Stand up zrobili co mieli zrobić , udowodnili co mieli udowodnić , i za to należy im się szacunek.

ocenił(a) film na 9
pisk007

Myślę, że główni aktorzy w tym filmie nie zrobili tego dla kasy. Żaden z nich już nic do końca życia robić dla kasy nie musi. A co do jakości ról - są rewelacyjne. Całość traci na reżyserii i trochę scenariuszu i to właśnie Pacino, Walken i w mniejszym stopniu, ale ciągle Arkin ratują ten film.

pisk007

bycie DURNIEM nie jest zabronione, ale czy koniecznie trzeba sie tym chwalić?

użytkownik usunięty
pisk007

Jeszcze się zdziwisz jak zobaczysz go w 'The Irishman' w następnym roku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones