PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629520}

Twardziele

Stand Up Guys
6,4 18 045
ocen
6,4 10 1 18045
6,5 4
oceny krytyków
Twardziele
powrót do forum filmu Twardziele

5/10

ocenił(a) film na 5

Takie jakieś... smutne. Źle mi się ogląda Pacino w takim stanie... Może i komedia, ale nie dla mnie. Plus za Bon Joviego... 5/10

navi69ator

przypomnij sobie "Ludzie, których znam" i "Bezsenność". tam to dopiero smutno jest patrzeć na Pacino. aż boli ;D i to jeszcze dwie role pod rząd takie mu dali. no i oczywiście "Chinese Coffee" ;/

ocenił(a) film na 5
Mrowka_mj

No tak, tylko w przytoczonych przez Ciebie tytułach Pacino jednak nie wyglądał tak staro...

navi69ator

ale zdaje mi się, że w "Bezsenności" to jego poczucie beznadziejności dużo bardziej przytłaczało niż tu. naprawdę mnie jego stan męczył. a tu dziadki robiły dobrą minę do złej gry. mimo wszystko Val był dowcipny i wesoły =)

a też powiem Ci, że właśnie zawsze się denerwowałam, jak Pacino grał starszego niż był. póki jeszcze wyglądał jako tako, to go na potrzeby scenariusza charakteryzowali na dziada, a teraz się już niewiele da zrobić, jak rzeczywiście jest... jest jak jest ;)

Mrowka_mj

Przyłączę się do tej rozmowy i dorzucę od siebie, że Pacino na swoje lata raczej nie wygląda tak szczerze mówiąc, a co najlepsze tak też się nie zachowuje, a to duży plus : )

Mrowka_mj

wolę ich 100 razy od takich gimbusów jak wy. bedziecie wiecznie młodzi?

navi69ator

gimbus nie zauważy dobrego filmu nawet gdy usiądzie mu na twarzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones