PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=520790}

Twój na zawsze

Remember Me
7,3 129 855
ocen
7,3 10 1 129855
5,0 6
ocen krytyków
Twój na zawsze
powrót do forum filmu Twój na zawsze

jak dla mnie główne przesłanie filmu to - każdy kolejny dany ci dzień zaczynaj od "deseru"

ocenił(a) film na 10
jednomich

hah, na takie podsumowanie bym nigdy nie wpadła ,ale faktycznie idealnie ukazuje ideę ulotności każdej chwili, także carpe diem, czy jak praktykuje Allie - deser na pierwszym planie ;)

ocenił(a) film na 10
jednomich

Dobra interpretacja :) Przesłanie filmu bardzo mi się spodobało. Jedyne co nie bardzo przypadło mi do gustu (z resztą nie tylko przy tym filmie) to polskie tłumaczenie tytułu zupełnie nieadekwatne do treści. "Remember Me" pasuje tu o wiele bardziej i tak też powinno pozostać. I ta wzmianka o wiecznej miłości z plakatu... Kompletnie mi tu nie pasuje i, co więcej, sugeruje sztampowe romansidło.

ocenił(a) film na 8
jednomich

uwielbiam twój komentarz (dzięki za niego :) ), pozdrowienia

ocenił(a) film na 6
ocenił(a) film na 7
jednomich

Naucz mnie jak żyć. Stawianie deseru na pierwszym miejscu? Przekaz może być piękny, ale chyba film jakoś nie pomoże w realizacji tego przekazu w rzeczywistości.

ocenił(a) film na 10
pio73

Głównym przesłaniem tego filmu jest to, żeby w miarę możliwości robić to co zawsze chcemy, bo nie wiadomo ile nam jeszcze czasu zostało, a życie mamy tylko jedno. Choć ten film oglądałem 11 lat temu to tak wrył mi się w pamięć, że do tej pory dobrze go pamiętam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones