PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=520790}

Twój na zawsze

Remember Me
7,3 129 857
ocen
7,3 10 1 129857
5,0 6
ocen krytyków
Twój na zawsze
powrót do forum filmu Twój na zawsze

Domyślałem się...

ocenił(a) film na 8

1. Matka zabita w 91 roku, akcja przeskakuje 10 lat = 2001 rok
2. Nie pokazują przez cały film wież, na wykładzie mówią o ostatnich zamachach, mogłoby sugerować to że już jest po zamachu lub twórcy nie chcą zaspoilerować właśnie końcówki, bo zauważenie daty z pkt 1 automatycznie powoduje domyślenie się co się wydarzy
3. Przy wizytach w biurze ojca można zauważyć równe ciasne okna, tak wiem pełno takich w NY ale na upartego...
4. Tyler idzie do biura ojca, jadąc w windzie wyświetla się piętro bodajże 89-90, w tamtych latach nie było innych tak wysokich budynków biurowych jak WTC
5. Data śmierci brata, oraz data na tablicy ostatecznie utwierdza co się zaraz wydarzy. Końcowy zoom, tak jak myślałem, biuro ojca Tylera jest w WTC

Świetna końcówka, super wprowadzenie. Film ukazuje że ofiary zamachu (właściwie wg mnie inside joba ale to nie wątek odnośnie WTC) były również normalnymi ludźmi i ich śmierć to olbrzymia strata dla ich rodzin.

ruuit

Wszystko genialnie opisujesz i super że jesteś taki domyślny/domyślna.
Tylko proszę napisz w których latach "nie było innych tak wysokich budynków biurowych jak WTC" w Nowym Jorku ??? :)
Bo Empire State Buliding jest z lat 30-tych XX wieku a miał chyba ze 120 pięter...
Uwielbiam takich gminnych ęteligentów jak Ty. :)

ocenił(a) film na 8
Creep_7

W sekundę można obalić frazą "Empire State Building piętra" - wynik: Empire State Building/Piętra
102.
Panie gminny mędrcze...

ruuit

Przecież piszesz "wyświetla się piętro bodajże 89-90" a to chyba jest poniżej 102 piętra, nie? :)))

ruuit

W początkowej scenie z metra w tle widać bliźniacze wieże. Tak jak mówisz - okna. Tak charakterystyczne były wtedy tylko w WTC.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones