PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=797246}

Twój Simon

Love, Simon
7,1 32 018
ocen
7,1 10 1 32018
6,9 20
ocen krytyków
Twój Simon
powrót do forum filmu Twój Simon

Poczułem na własnej skórze coming out, odsuwanie się ludzi, plotki, wyzwiska i popchnięcia. Pomimo tego, że nie napisałem tego w poście na Facebooku. Informacja rozeszła się drogą pantoflową. Nie miałem jakiegoś wielkiego hardcoru ponieważ, specjalnie się nie wyróżniałem i brzydki też ne jestem, tak mówią, ale o co mi chodzi. O to, że nie uwierzę, że są na świecie szkoły, w których cała szkoła się z ciebie śmieje, ale dzień później wszyscy cię kochają. Drodzy Państwo, reżyser może otworzyć cukiernię i zabije fortunę, bo bardziej cukierkowo się nie da. Zwłaszcza końcówka. Z plusów to to, że brakowało mi fajnego romantyka o lgbt, gdzie ktoś nie ginie, albo się rozstaje. Przyjemnie się ogląda i rozmyśla o swoich początkach. I jeszcze jedno zdanie skierowane do rodziców, jeżeli widzicie, że z waszym dzieckiem sie coś dzieje, po prostu zapytajcie. A gdy powie prawdę, dajcie ochronę i wsparcie. Bo gej to nie pedofil, a homoseksualizm to nie choroba.

JudasBaby

Z tego co piszesz, to należałoby całkowicie usunąć gatunek "komedii romantycznej", bo przecież również wśród hetero nie ma aż takich bajkowych fajerwerków, jakie są w tego typu filmach. Każdy myślący człowiek wie, że "to tylko film". Aczkolwiek zakwalifikowanie tego filmu jako dramat nie jest najszczęśliwsze (raczej bliżej mu do komedii romantycznej). Spójrz na ten film inaczej... Nasza szara rzeczywistość jest na tyle trudna (zwłaszcza dla osób lgbt), że warto choć na chwilę od niej się oderwać dzięki tego typu filmom i ulec fantazji i marzeniom: "jak fajnie by było, gdybyśmy mieli takich rodziców i przyjaciół". Przynajmniej ja tak do tego filmu podszedłem, dlatego byłem z niego zadowolony, bo rzeczywiście na chwilę zapomniałem o polskim piekle i o tym, że mieszkam w "gminie wolnej od lgbt", a dałem się unieść fantazji zaproponowanej przez reżysera ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones