PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767406}

Trzy billboardy za Ebbing, Missouri

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
7,9 224 340
ocen
7,9 10 1 224340
7,8 54
oceny krytyków
Trzy billboardy za Ebbing, Missouri
powrót do forum filmu Trzy billboardy za Ebbing, Missouri

..Cóż za mistrzostwo! No mam niekwestionowanego kandydata do wszelkich najgrubszych nagród :) Już bardzo dawno nie oglądałem filmu i z każdą uplywającą minutą nie chciałem tak bardzo,żeby sie przedłużał.. Dramat,czarny humor,sarkazm i powaga zarazem,aktorstwo na poziomie kosmicznym,klimat,muzyka,wszystko.. PETARDA!

Normalnie co roku oscary mnie zawodzą ostatnio i tym razem pewnie bedzie tak samo niestety..Rok temu też mialem dwoch faworytow - "La la land" i "Zwierzęta nocy" i ten drugi nawet nominacji nie dostal..I teraz bedzie powtorka - "Trzy.." nominacje dostaną bankowo,ale "Wind river" juz nie - co uważam za nieporozumienie..

Bez dwóch zdań, moim subiektywnym zdaniem - Oscar dla "Trzy.." za najlepszy film to MUS. I rownież bede kibicowal Frances i Samowi - Choć Defoe bedzie szkoda.

Film MIAZGA.. Polecam,dawno nie wiedzialem tak fenomenalnego dzieła!

mateos8

Tak Tak Tak!! Obejrzalem na kilka godzin przed rozdaniem Globów,faworyt byl juz wtedy - dla mnie przynajmniej - tylko jeden,no i sie spelnilo ;) Wszystko ja po masle..Idealne dla mnie rozdanie :)

"Trzy.." to jeden z najlpeszych filmow ostatnich lat jesli chodzi o caloksztalt .. A moze i w ogole najlepszy. Ten Martin McDonagah to wyrasta mi na jednego z najlepszych rezyserow aktualnie.

mateos8

Jest spora szansa na głównego Oscara, bo to film znacznie lepszy od Zwierząt nocy i La la land.

mateos8

Ten film pokazuje wielu krytykom kina USA że Amerykanie kręcą świetne filmy i mają rewelacyjnych aktorów,wie to każdy kto oglada po prostu te najlepsze filmy produkcji USA bezwzgledu na to czy sa to filmy przygodowe,komedie czy dramaty.Ten film jest świetny z doskonałą grą dosłownie każdego aktora.

entregado66

Zapomniałem jeszcze o dialogach w tym filmie również rewelacyjne.

mateos8

Dajesz temu filmowi ocenę 10 podaj namiary na dilera hehe

xxxfilmen

I napisał to gość,który wlepił dyche "Rekinado" XD

mateos8

chlopie bys pomyslal bys wiedzial ze dla dla picu dla jaj haha przeciez wiadomo ze to pierdoły sa... a oceniajac to rekinado jest tak na 4 ,a ten bilboardy to mega pokrecony nic tam sie nie trzyma od a do z jak jest zabojstwo ,jest motyw,to i wyjasnienie powinno byc ,wiec dlaczego nic nie bylo wyjasnione w tym filmie...

ocenił(a) film na 10
xxxfilmen

No to chyba ty coś brałeś. ;D

Dawno nie widziałem tak świetnego nowego filmu.
I nie tylko mi się jak widać podoba, średnia 8,0, znajomych 8,1 a jeśli jeszcze wspomniane "Rekinado" oceniłeś na 10 to chyba na trzeźwo nie oglądałeś. Ja co prawda nie widziałem tego filmu ale średnia moich znajomych: 1,4 chyba mówi wszystko. Jestem ciekaw jakbyś uzasadnił wyższość tego filmu nad "Trzy billboardy za Ebbing, Missouri".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones