PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=205645}

Trudny klient

Partner(s)
5,6 258
ocen
5,6 10 1 258
Trudny klient
powrót do forum filmu Trudny klient

Bardzo fajna komedia, którą przyjemnie się ogląda. Jest to jeden z tych filmów które nie męczą, a wręcz przeciwnie z ogromnym zaciekawieniem wyczekuje się kolejnych zwrotów akcji, film przedstawia wiele wątków z których na pierwszy plan wychodzi udawanie przez głównego bohatera bycia gejem. Obraz ten w zabawny sposób przedstawia perypetie osoby uznanej za homoseksualiste, jego otoczenie i reakcje znajomych zadziwionych nową, niespotykaną w ich kręgu sytuacją. Zaskoczony jestem faktem, iż taki film jeśli nie rewelacyny to napewno bardzo dobry jest tak nisko oceniony na tym portalu, tym bardziej, że wiele innych zdecydowanie prostrzych, gorzej zrealizowanych opowieści jest tu ubustwianych. Pomijanie i niskie ocenianie tego filmu mogę sobie wytłumaczyć jedynie tym że polskie społeczeństwo nie jest jeszcze w pełni gotowe na zrozumienie zagadnień związanych z tematem homoseksualizmu. Film jako całość oceniam na 8,5 i zdecydowanie polecam.

paul24333

dzieki za opis, namowiles mnie, obejrze sobie ten film. natomiast odnosnie twojej wzmianki na temat genezy oceniania filmow na tym portalu, mysle ze troche przesadziles. nie widze zwiazku. jest tu przeciez mnostwo filmow ocenianych wysoko z "gejami w tle". zreszta taki jest trend kultury masowej - pozytywny wizerunek geja. mysle ze juz nikt na to uwagi nie zwraca. oceny na tym portalu na pewno nie swiadcza o jakosci filmu. jest tu mnostwo kiczow ktore posiadaja oceny powyzej 7. po prostu masówka. przedzial wiekowy tez ma znaczenie. sadzac po opisach i ocenach (w przypadku komedii) gro uzytkownikow portalu to 11,14 latki, ktorych bardziej rozsmieszy puszczenie bąka na ekranie (po raz setny) niż chociazby odrobine wysublimowany dowcip.
pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones