PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565598}

Trudna sprzedaż

The Selling
5,2 839
ocen
5,2 10 1 839
Trudna sprzedaż
powrót do forum filmu Trudna sprzedaż

Świetny!

ocenił(a) film na 10

Strasznie mi się podobał! Nie sądziłem, że ten film może być tak dobry. Dawno tak się nie bałem i śmiałem przy filmie xD Ten film jest tak pokręcony jak ja, bo patrząc po ocenach to tylko mi się on podobał xD

ocenił(a) film na 8
qbic

Nie tylko Tobie :D Mi też bardzo się podobał. Taki nietypowy i naprawdę śmieszny. Strasznie pokręcona fabuła, nawet dobra gra aktorska, czego chcieć więcej? :)

użytkownik usunięty
qbic

Szanuję Twój komentarz, po to tu jesteśmy, by wyrażać swoje opinie... Dlatego ze swojej strony dodam: ODRADZAM ten film.... nuuuuda... ani to śmieszne ani straszne.... amatorszczyzna, film klasy C....!!!!!!!!!!!!! Ot takie moje skromne zdanie, pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 6

A ja wyrażę stanowisko pośrednie - nie mogę powiedzieć, że film jakoś specjalnie mi się podobał, ale z drugiej strony nie twierdzę też, że jest kiepski czy nudny. Dla mnie jest to raczej dzieło z półki pod tytułem "można obejrzeć, ale żadna rewelacja". Owszem, niezły pomysł na parodię horrorów o nawiedzonych domach, zabawne postacie, na pewno dobra gra kolesia w głównej roli - widać, że się wczuwał :). Z drugiej strony nie wszystkie gagi udane i specjalnie śmieszne. Moja ocena 6/10.
Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 7
qbic

Mi też się podobał. Zwłaszcza ksiądz i postać babci ("Razem z telewizorem pomogliśmy policji złapać bandytów, nieszczęśliwie się zakochaliśmy i uratowaliśmy świat - Dwukrotnie!"). Do tego dobre gagi, choć kilka było trochę ogranych. Film na plus. :)

ocenił(a) film na 4
qbic

Film ma potencjał - można by z niego zrobić przezabawną pięciominutową etiudę. Ale ze trzy przyzwoite gagi i ze cztery śmieszne teksty na półtoragodzinną komedię to ciut za mało. Co nie zmienia smutnego faktu, że to i tak lepiej od większości współczesnych komedyjek. Jest kiepsko. Choć mogło być gorzej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones