PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658236}

Tropiciele mogił 2

Grave Encounters 2
5,5 18 675
ocen
5,5 10 1 18675
Tropiciele mogił II
powrót do forum filmu Tropiciele mogił II

Dobrze pokazuje jak żałośni są ludzie, którzy mają bloga czy kanał na YouTube i myślą że są
ekspertami albo wierzą w prawdziwość horrorów. Druga połowa to nic nowego. Możnaby
powiedzieć, że jest kalką jedynki, ale to by była obraza dla tamtego filmu. Nuda + okazjonalnie
wyskakujące "straaasznee duuuchyyy". Do tego ta praca kamery. Mogę zrozumieć, że taka
konwencja, mogę zrozumieć, że jak nagrywasz imprezę dla jaj, albo rozmowę z kolegą z nudów,
to nie przejmujesz się tym, żeby ujęcia wyglądały idealnie. Ale nie wierzę w to, że robiąc projekt
do szkoły, nie potrafili się postarać na tyle, żeby nie trząść kamerami.
Akcja rozgrywa się podobnie, jak w "dziele" Alexa (ten "horror" nad którym pracował). Wciąż
pamiętam nastrój jedynki, kolejne próby wydostania się z budynku spełzające na niczym, ręce
wychodzące ze ścian i ten film jest dla mnie po prostu obrazą, kolejnym durnym sequelem, który
tylko mnie wkurza.

Voiselle

Prawda. Film jednak dla mnie i w pierwszej części był nudny. Rozwleczony początek, z drugiej strony niby co mieli kręcić, skoro tak się to posypało. A ten strażnik to już kpina - jeden człowiek non stop? Trąca absurdem.

JaroTomik

Duchy są faktem moj drogi.

Voiselle

Ale chyba wiesz, że duchy, kryptydy, paranormalia, życie po życiu istnieją naprawdę?

Voiselle

Żałośni są ludzie, którzy nie wierzą w zjawiska paranormalne - słusznie pokazane.

AlexRener

Nie, nie istnieją i jesteś idiotą jeżeli wierzysz w takie bzdury.

lelisbet

Tak jak mówisz. Istnieją i jesteś idiotką jeżeli nie wierzysz w takie fakty. Bo błędnie użyłaś słowa bzdury dlatego szybko cię skorygowałem. Nie musisz dziękować. ;)

lelisbet

Pogódź się z faktami.

ocenił(a) film na 3
AlexRener

Dowód: nagralem film i przeleciało trochę kurzu przed obiektywem - to duch!
Ok, ok

Voiselle

Tak, istnieją.

Voiselle

Nie ok. Takie rzeczy istnieją

lelisbet

To udowodnij, że fakty są bzdurami. Ludzie nie mieli halucynacji tylko takie rzeczy istnieją.

lelisbet

To udowodnij, że nie istnieją a będziesz pierwszą osobą, która tego dokona. :D sam geniusz Tesla mówił jasno, że takie rzeczy istnieją. I tylko dlatego trzeba lubić horrory. Bo są na faktach. Inaczej oglądanie nie miałoby sensu. Dobrze, że ostatecznie przyznałaś mi 100 procent racji. To było oczywiste. Że potwierdzisz moje słowa.

lelisbet

Raczej jestem geniuszem jeśli wiem, że to istnieje bo nawet ty w to wierzysz. Nie jesteś głupia żeby w to NIE wierzyć. Jesteś trollem. Zgadzasz się ze mną nie z Voiselle. Spróbuj zaprzeczyć. Change my mind.

lelisbet

Jak można nie wierzyć w coś co istnieje lol.

lelisbet

Ja wiem, że to istnieje, a nie wierzę. A ty masz schizofrenię kobieto. Współczuję twojemu chłopakowi.

lelisbet

Tak, istnieją.

lelisbet

Tak, istnieją i jesteś idiotką jeśli nie wierzysz w takie fakty, rzeczy.

lelisbet

Które mają sprzężenie z rzeczywistością.

lelisbet

Dobrze, że już wiesz, iż rozpowszechniałaś zabobony i nieprawdę a rzeczy, o których mówię to fakty naukowe. Nie wyobrażam sobie, żeby operował mnie chirurg, który jak idiota twierdzi, że duchów, kryptyd, zjawisk paranormalnych "nie ma". Dałbym mu od razu w ryj. Tym razem nie ironia.

lelisbet

NIE bzdury. Ale wiesz, że paranormalia i duchy istnieją co nie?

lelisbet

Ej, a wiesz, że paranormalia i życie po śmierci, duchy są faktem? I jesteś idiotką, jeśli nie wierzysz w takie rzeczy. Zaorana. Obyś nie leczyła ludzi tylko była w izolacji.

Voiselle

Bo takie rzeczy istnieją i jesteś idiotą jeśli nie wierzysz w takie fakty.

Voiselle

Tylko takie rzeczy istnieją

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones