PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107629}

Trop

Clue
7,4 8 055
ocen
7,4 10 1 8055
7,0 6
ocen krytyków
Trop
powrót do forum filmu Trop

Genialny kicz

użytkownik usunięty

"Trop" to istny majstersztyk kina rozrywkowego. Ten film powala na kolana pod względem
klimatu i scenografii. Scenografia jest kapitalna, a klimat rodem z najwspanialszych filmów
grozy. Te dwa aspekty łączą się w jedną wspaniałą całość i nie pozwalają oderwać się z
fotela. Mimo infantylnego humoru, film nie jest aż tak drażniący, to istna rozrywka w
przepięknej i intrygującej otoczce. Polecam, klasyka.

Zgadzam się z Twoją opinią, lecz dziwi mnie tak niewielka ilość głosów oddanych na ten film. Często spotykam się z opiniami, iż filmy z lat poprzedzających rok 1990/95, to kompletne "dno i wodorosty", "żenada". Według mnie ten film zdecydowanie temu zaprzecza, poza tym jest o wiele lepszy, niż parodie typu "Straszny film".

boss1224

A ja twierdze wręcz przeciwnie że najlepsze komedie były kręcone do połowy lat 90 a dalej jest co raz gorzej,(to samo z komediami polskimi)wystarczy popatrzeć na komedie USA i takich aktorów jak Eddie Murphy,Steve Martin,Dan Aykroyd,Chevy Chase itp to co najlepsze stworzyli w latach 80.
Z resztą to samo z innymi aktorami np.kina akcji teraz tylko odcinają kupony od dawnej popularności.
A filmy dla młodzieży,kino familijne najlepsze lata 80 reżyser ś.p John Hughes to dla mnie mistrz komedi i filmów z młodymi aktorami.

ocenił(a) film na 8
entregado66

Jakiś czas temu na kwejk.pl widziałem opinię, że dobre polskie filmy skończyły się wraz z produkcją poloneza. Coś w tym jest...

janektankista

Chociaż bywaja wyjątki jednak dla mnie lata 80\90 rządzą...kino akcji,s\f,przygoda,komedia,psychologiczne również.dramaty wszystko co najlepsze to było...no oprócz Avatara który objawieniem na dobry oryginalny pomysł jest....

ocenił(a) film na 8
entregado66

A z kolei o tym filmie to widziałem (też na jakimś portalu tego typu) streszczenie Pocahontas, w którym wykreślono oryginalne i wpisano inne nazwy postaci i miejsc, i nagle stał się Avatar:)

janektankista

Chodzi przede wszystkim o wartości wizualne Avatara nawet w 2D są dla mnie rewelacyjne\dżungla nocą nie ma odpowiednika w żadnym innym filmie\
O Pocahontas słyszałem dodałbym też Tańczącego z wilkami ogólnie Avatar to film ekologiczny i antywojenny...

ten film niczym oryginalnym nie świeci to jest film na podstawie książki Agathy Christie poza tym to można powiedzieć remake "Murder by Death" z '76 i to w porównaniu mało udany.

markin

Świeci i to bardzo, doskonalą obsadą i grą tych aktorów.

ocenił(a) film na 3
markin

zgadzam sie. to miala byc komedia, a nie zasmialam sie ani pol raza. ogolnie nie jetsem jakaś fanka komedii a juz szczególnie nie takich. thriller ?! nie sądze

ocenił(a) film na 8

tak kiczowaty, że nic nie dziwi, ze Tim Curry w nim zagrał (pamiętając o Rocky Horror Picture Show) :D

ocenił(a) film na 10

też bardzo mi się podobał.

ocenił(a) film na 8

Świetnie się go ogląda, lekki, przyjemny, z ciekawą, i co ważne, logiczną zagadką do rozwiązania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones