PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36395}

Trapista w Los Angeles

In God We Tru$t
7,4 169
ocen
7,4 10 1 169
Trapista w Los Angeles
powrót do forum filmu Trapista w Los Angeles

Udało mi się go zdobyć, niestety hiszpański dubbing... ani na dvd nie ma, ani w telewizji... Szkoda bo kapitalna komedia!

ocenił(a) film na 8
Bruce_Lee

Mi się udało go nagrać na kasetę ileś tam lat temu, dawno nie oglądałem już, ale chyba na polsacie był pokazywany wtedy :).

ocenił(a) film na 10
danieloos

nie no teraz już też mam ;)

ocenił(a) film na 6
Bruce_Lee

W jakiej wersji?

Bruce_Lee

Poszukuję napisów do tego filmu, jeśli masz taką możliwość, żeby mi je jakoś udostępnić, to byłbym zobowiązany.

ocenił(a) film na 10
Fauda

Raczej nikt nie stworzył... Dla mnie sam fakt znalezienia filmu był darem z niebios :) Na szczęście film dość łatwy do ogarnięcia.

Bruce_Lee

No cóż... film mam ale napisów niestety brak. Nawet angielskich nie udało mi się znaleźć a zdarza się, że mam problem ze zrozumieniem czy wyłapaniem pewnych istotnych niuansów "mówionego" angielskiego. Trudno, muszę szukać dalej. Jakby wpadły Ci kiedyś w ręce, to daj znać koniecznie, naprawdę się przydadzą. W każdym razie dzięki za dobre chęci.

ocenił(a) film na 10
Fauda

Nie przejmuj się, byłem na studiach z angielskiego, a film bez napisów = film w którym ciężko się połapać. Zależy też od dnia i filmu :) ten jest naprawdę nietrudny. Jedynie parę dialogów o moralności z prostytutką... Może kiedyś się podejmę przetłumaczenia, bo 'Trapista...' jest tego wart.

Bruce_Lee

Hmm... Jak gdzieś kiedyś powiedział pewien mądry człowiek:
"Jeśli w internecie nie jawią się napisy, których poszukujesz - to znak, że tam się coś mocno dzieje, że szatan się Tobą mocno interesuje."
Dlatego jeśli faktycznie uda Ci się poskromić tego demona i przetłumaczyć ten film, to uratujesz choć tę jedną (moją) zagubioną duszyczkę przed szponami belzebuba. Z góry dzięki :P

Fauda

Cześć, czy któryś z Was ma może jeszcze ten film? W wersji angielskiej? Chętnie "pożyczę", bo od paru tygodni bezowocnie na niego poluję.

eon_blue

chomik imieniem fauda posiada go pod oryginalnym tytulem

Fauda

Aj, akurat ja mam chomikowstręt... A w międzyczasie dorwałem kopię filmu - nie najlepiej wyglądającą (4:3), ale jest! :)

ocenił(a) film na 10
eon_blue

'Trapista z Los Angeles + jacula' - to wpisz w googlach i znajdziesz :)

Bruce_Lee

Hej, ja tak wpisałem i nic mi z Jacula nie wyskakuje.

Bruce_Lee

Ok. Dziękuję! Już wszystko dobrze. :) Szkoda tylko, że napisów nie ma. Angielskiego się uczę od około roku i ciężko mi zrozumieć tak ze słuchu. Może łatwiej będzie znaleźć napisy angielskie?

ocenił(a) film na 10
wilczekstepowy

Nie wiem jak teraz, napisów nie było w ogóle :/ a film jest tak ciężki do zdobycia, że cud że w ogóle go znalazłem :D

Bruce_Lee

To prawda, to cud. :) Właśnie sobie teraz oglądam bez napisów. Dużo idzie zrozumieć całe szczęście. :)

ocenił(a) film na 6
Fauda

Minęło pięć lat a ja dziś natrafiłem na napisy do tego filmu.

ocenił(a) film na 10
wmbco

ten film znalazłem chyba w 2010 na stronie zbroiowisko która już nie funkcjonuje tak jak kiedyś. mam na jednym ze starych dysków.

ocenił(a) film na 6
Bruce_Lee

Możesz go wrzucić na CDA lub zalukaj? Przy dobrym necie zajmie to max 15 min. A sprawisz radochę.

wmbco

mogę prosić o jakiś namiar na nie? będę zobowiązany

ocenił(a) film na 6
Fauda

Teraz nie pamiętam gdzie je widziałem. Ale to zapewne był plik .avi plus napisy PL

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones