PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=719147}

Transporter: Nowa moc

The Transporter Refueled
5,8 24 479
ocen
5,8 10 1 24479
4,3 3
oceny krytyków
Transporter: Nowa moc
powrót do forum filmu Transporter: Nowa moc

ze ogladam jedna wielka reklamowke Audi? cienizna...dobor aktora na miejsce Jasona tez srednio przekonujacy.. :/

ocenił(a) film na 1
miko1980

Witam.

Zgadzam się z Tobą co do doboru aktora. W mojej opinii, nikomu nie uda się, zastąpić Statham'a . Seria umrze śmiercią podobną do "Dziedzictwa Bourne'a".
Jeżeli chodzi o zwiastun, to miałem wrażenie, że oglądam parodie "Transportera 2". A aktor, wydaje mi się, próbował miejscami naśladować mimikę Jason'a, co już ogólnie doprowadziło mnie do ogólnego facepalmu.

krytykamil

Transporter bez Statham'a O.o No way!

ocenił(a) film na 6
miko1980

gówniany będzie i tyle :P

miko1980

Skoro już audi się tak reklamuję to powinien jeździć RS6 wtedy był by ogień .

miko1980

najslabszy zwiastun jaki widziałam od dawna :/, jesli tak zachęcają do obejrzenia tego, to nie chce wiedziec jaki ten film jest słaby

ocenił(a) film na 5
miko1980

Wiesz, reklamówka to tam pół biedy. Pierwszy i najlepszy Transporter był reklamówką BMW i Merca, jeżeli dobrze pamiętam. Skrein jak do tej pory wedle mojej opinii nadaje się co najwyżej do grania jakichś ogrów. Ciekawe, jak sobie poradzi teraz...

miko1980

Reklama Audi jest nawet na plakacie, co do trailera to wyraźnie do mnie krzyczy: "nie idź do kina, strata czasu!".

ocenił(a) film na 6
Anthrax91

Nie przesadzajcie zwiastun może i reklamuje Audi ale widocznie takie są wymogi sponsora! Co do aktora czepiacie się dlatego że patrzycie na niego przez pryzmat Jasona Stathama który bardzo dobrze sobie poradził w roli Franka Martina ale nie można nikogo obrzucać błotem nie widząc filmu. Ja byłam wczoraj i powiem szczerze że może szału ten film nie zrobił ale obejrzałam go i nie żałuje i nie uważam że zmarnowałam czas. Dlatego wszystkim osobą radze najpierw zobaczyć film a potem pisać komentarze.

Aysha_18

Dobrze powiedziane. Sam jeszcze nie oglądałem tego filmu, ale oceniać powinniśmy dopiero po obejrzeniu.

Aysha_18

No coz, dzieci jakis czas temu dostaly na komunie Neostradke i tak juz zostalo, musimy teraz meczyc sie z ich obecnoscia. :/
Dziekuje za krotka recenzje, obejrze niebawem i dopiero wtedy napisze ewentualnie cos wiecej. ;)

ocenił(a) film na 3
miko1980

.... i to ze ta reklamówka jest osadzona w 2010 roku a glówny bochater jezdzi modelem z 2014 to juz tylko drobiazg

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones