PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=719147}

Transporter: Nowa moc

The Transporter Refueled
5,8 24 479
ocen
5,8 10 1 24479
4,3 3
oceny krytyków
Transporter: Nowa moc
powrót do forum filmu Transporter: Nowa moc

Czy nowy transporter bez Jasona Stathama będzie dobry? myślę a przynajmniej mam nadzieję
że będzie lepszy od drugiej i trzeciej części.

Pierwszy Transporter ze Stathamem był bardzo ale to bardzo dobry. W drugiej części przesadzili z
niektórymi scenami jak np. zdjęcie bomby z pod samochodu podczas wyskoku zahaczając o
hak. Trójka w sumie nie była jeszcze taka zła ale jednak to też nie to samo.

A serial? to już dopiero było dno. Obejrzałem 3 odcinki i to na siłę, myślałem że będzie lepiej a
było na odwrót.

Ed Skrein z wyglądu może być Transporterem. Co do jego gry aktorskiej to nie wiem ponieważ
go nie znam ale w tego rodzaju filmu nie wiele potrzeba. Najbardziej bym chciał aby film nie
posiadał takich scen jak wspomniana wyżej przy Transporterze 2. No i oczywiście chciałbym
dużo bijatyk,strzelanin jak i pościgów.

ocenił(a) film na 6
FF7manifo

Pamiętam jak wychodziła "trójka" i znajomy który wówczas pracował w kinie mówił mi, że mało brakowało a w Polsce w kinach miała w ogóle nie być wyświetlana (choć ostatecznie była) tylko od razu dystrybucja na dvd. Domyślam się, że z "legacy" może być podobnie czyli od razu na dvd...

simonetti

Ja myślę że trafi do kin. Nazwa stała się trochę bardziej rozpoznawalna po Jasonie to myślę że wypuszczą w kinach. Jeszcze jak zmajstrują dobry trailer. Jednakże myślę że nie zarobią zbyt wiele na tym filmie i to między innymi przez brak Stathama. Ale ja tam chętnie pójdę jeżeli dam radę.

ocenił(a) film na 6
FF7manifo

Manifo przyjacielu, Ed Skerin czy jak mu tam nie będzie dobrym transporterem. Argumenty? OK.
Tak więc jest lalusiem i nie ma tego wku*wu który potrafi załapać Statham. To jest to co się działo po wysadzeniu mu BMW.. Pamiętasz? Ten pełen powiem wprost wkur*ienia wzrok i to że wiadomo co to zwiastuje - pełen rozpie*dol wszystkiego co się da :D I jak na to patrzysz to, aż gęba się cieszy. W Transporterze 1 mieliśmy do czynienia z akcją we Francji, piękne widoki to też trzeba wziąć pod uwagę. W T2 mieliśmy śmieszne Miami, które emanuje klimatem z CSI (w latach 80 to było coś pięknego), Audi (ale to już pomijam), natomiast T3 wróciło do Europy co było dobrym posunięciem, niestety trochę nie te klimaty jak dla mnie, no i też akcja nie była już tak dobra. Warto przypomnieć T1 w którym wszystko było sklejone genialnie, sceny akcji naprawdę niezłe no i humor też się gdzieś tam wplątał pomiędzy całość. Pomijam również mało urodziwą kobietę z 3 części, bo przy tej z 1 to się chowa. Ogólnie to robią w tym filmie skok na kasę, bardzo dobrze, że Statham się nie zgodził bo to tylko odcinanie kuponów. To powinno się skończyć po 1 filmie.

ocenił(a) film na 3
Putis_K

Może nie na jednym filmie powinno się skończyć, ale zdecydowanie powinni iść za ciosem klimatu jedynki, a nie takie bezmyślne wykorzystywanie pomysłu.. Bo szczerze mówiąc, to film mógłby mieć nawet i 10-20 części, pod warunkiem, że byłoby to zrobione w stylu tej pierwszej. A w tego niestety brakuje nie tylko w Transporterze, ale i wielu innych filmach... :/

ocenił(a) film na 6
Sonic1987

Szczerze? Obecnie w kinach oprócz kontynuuacji nie ma niczego świeżego, nie ma żadnych nowych twarzy w kinie akcji..No dobra może są jakieś Tatumy czy inne średnie łajzy... Ciągle powielane schematy, takie perełki jak Statham się już nie trafiają, dobrych filmów akcji pokroju T1 nie ma i chyba nie będzie.. teraz w modzie Avengers i komiksy... Oglądałem kiedyś film dokumentalny Discovery pt: "Rocky Balboa Tajna broń Reagana" i tam jest jasno powiedziane, że w latach 60-70 był zastój w dobrych filmach, dopiero wpuszczenie hipisów do Hollywood spowodowalo wysyp genialnych filmów, a ile w tym prawdy.. kto wie.

Putis_K

Oj kolego. Aktorka z 3 części jest bardzo ładna. Ma specyficzna urodę inną niż te wypactykowane laski:)

ocenił(a) film na 6
kr_5_2

serio? Może, wg Cb tak, według mnie NIE. Kwestia gustu, aczkolwiek chyba przyznasz, że w 1 części była ładniejsza bohaterka?

Putis_K

Oczywiscie, ze kwestia gustu. Jednak ruda to ruda:) im bardziej zardzewiały dach, tym bardziej mokra piwnica:)

FF7manifo

Jak dla mnie to 3 część była najsłabsza. Obejrzałem też cały serial Transporter i rzekłbym, że był po prostu średni. Do pierwszej części Transportera mam oczywiście największy sentyment, a co do samego Stathama, to po obejrzeniu serialu już się przyzwyczaiłem do innego aktora w roli transportera, tak więc mimo iż uważam, że Statham jest nie do przebicia w tej roli, to jakoś nie zniechęca mnie jego brak do obejrzenia nowej części. Największe obawy mam co do fabuły, czy nie będzie zbyt głupia... :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones