PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=700887}
7,2 1 941
ocen
7,2 10 1 1941
Trailer Park Boys 3: Don't Legalize It
powrót do forum filmu Trailer Park Boys 3: Don't Legalize It

Widziałem wczoraj i potwierdzam! Świeży scenariusz, kapitalne dialogi, zakręcone pomysły (Julian i jego biznes polegający na sprzedawaniu sików), bohaterowie, których uwielbiam (J-Roc z tą swoją murzyńską gadką, yo dawg know what I'm sayin, Randy i zapijaczony Lahey.... Bubbles z kotkami, Ricky z hodowlą trawy w piwnicy.... itd).... no po prostu Rewelacyjny film! Nie mogę się doczekać 8 i 9 sezonu...

ocenił(a) film na 8
te_ges

Zgadzam sie, pierwszy film pozbawiony klimatu, dwojka podobala mi sie ale ta czesc ma jakis taki unikalny klimat chlopaki juz troche niby starsi ale dalej rozprawiaja to samo i to mi sie podoba, do tego swietne gagi, naprawde super sie oglada Lahey jak zwylke daje czadu! Super scena z pozegnaniem Bubblesa, jakis taki sentyment znowu mnie natchnal do chlopakow z barakow :)

ocenił(a) film na 8
te_ges

Też uważam że ta odsłona jest taka inna niż tamte dwie poprzednie, jest po prostu lepsza. Tylko szkoda ze tak długo się rozkręca.

ocenił(a) film na 7
MaXXi

Ricky kontra stado psów - widac dalej w formie :D

waclawsmietana

White liquor :D nie no akcja ze szczynami to naprawdę jest obleśne i typowe dla chłopaków. Film jest 7/10 nie porównuje z poprzednimi. Fajnie, że powstał. Chciałbym więcej bo naprawdę kocham tych gości no i czekam na 8 i 9 sezon. Szkoda, że u nas nie praży netflix. Jak ktos będzie wiedział, że gdzie są to prosze linkować

ocenił(a) film na 8
te_ges

Potwierdzam, jeśli ktoś lubi serial to 3. cześć przygód kanadyjskich chłopaków z baraków w wersji kinowej z pewnością zadowoli fanów :)

ocenił(a) film na 7
Garrus2

Moim zdaniem najsłabszy z trylogii. Najlepsza dwójka, najbliżej jej klimatem do serialu.

ocenił(a) film na 7
Peter_1987

Klimat może faktycznie jest inny. Bohaterowie po prostu starają się ustatkować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones