PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=764946}

Tragiczna pomyłka

Accidental Switch
4,2 734
oceny
4,2 10 1 734
Tragiczna pomyłka
powrót do forum filmu Tragiczna pomyłka

Telewizyjna masówka bez ambicji wielkiego kina, ale scenariusz przynajmniej odrobinę odbiega od sztampy, tak że nawet wytrawny znawca scenariuszy kryminalnych nie będzie w stanie przewidzieć zakończenia.

ocenił(a) film na 7
pacheau_vaughn_fw

Mnie też wkręcił scenariusz. Niby prosta rzecz, a zadziałało. Jak dla mnie film dobry, nie wybitny, nie słaby, nie przeciętny, mający własną specyfikę i formę budowania napięcia. Nie żałuję seansu.

ocenił(a) film na 7
pacheau_vaughn_fw

Dobra, przyznaję. Ta babka mi się spodobała. Oczy!

Lucas207

A ja się zgodzę z wcześniejszą wypowiedzią :)
Miałem inne plany na wieczór, ale przegrałem walkę o pilota - mimo to jak przysiadłem do filmu to już obejrzałem do końca i mogę stwierdzić, że był całkiem niezły :)

Turgan

Ja moją mamę namawiałam by obejrzała coś, coś czyli to. No i dobrze, że nie oglądała, bo znów czułabym się z tym źle, że poleciłam jej tak zły film... No, ale sama obejrzałam i wytrwałam w oglądnięciu do końca.

ocenił(a) film na 3
joka_2

@Joka_2 szkoda, że nie przeczytałem Twojego komentarza przed obejrzeniem.

pacheau_vaughn_fw

Ciekawi mnie tylko co było w tej walizce.

ocenił(a) film na 6
Tomik_4

No ponoć jakieś lipne akcje na 50 mln USD (jedna prawdziwa) i kasa w gotówce (sumy nie zapamiętałem). Na samym końcu policjanci mówią.

pacheau_vaughn_fw

Dzięki. Pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 7
Tomik_4

Obligacje na 50 mln USD (tylko pierwsza, ta z wierzchu, była prawdziwa) i 50 000 dolarów w gotówce.

underground73

Dzięki. Pozdrawiam:)

pacheau_vaughn_fw

,,ale scenariusz przynajmniej odrobinę odbiega od sztampy, tak że nawet wytrawny znawca scenariuszy kryminalnych nie będzie w stanie przewidzieć zakończenia''
To chyba żart jest jakiś???
Myślałem,że chodzi o coś z przeszłości dziwnie podejrzliwej kobitki,a tu śmieszny BANAŁ,bo wystarczyło,by gość od razu normalnie do niej zadzwonił i byłoby po sprawie.Tak się niby obawiał,a w hotelu dokonuje zabójstwa oraz porwania.
Zachowanie policjantów w hotelu i na stadionie,gdy wielka du*** im ucieka,to farsa,tak samo,jak przyszła na policję,ale o tym,że porywacz ma do niej w południe zadzwonić to zapomniała wspomnieć.Głupota w tym filmie z każdą minutą była coraz większa,a finał wyszedł groteskowy-pewnie jeszcze z pół godziny stałby z tym nożem w ręku czekając,aż pędziwiatry z policji go zastrzelą
Ocena 6???-obejrzyj choćby z zeszłego roku inne kryminały typu-Al final del túnel(2016),Aż do piekła(2016),czy Flaskepost fra P(2016) to przy tej SZÓSTCE skali Ci zabraknie na ich ocenę...litości....

ocenił(a) film na 3
pawelk1504

@pawelk1504 "wielka du***", dobre :) Przyjrzałem się jej. Ona cała jest dość duża. Jej tyłek nie wyróżniania się na tle całości :D
W "Ostatniej ofierze" w scenie łóżkowej leży na gościu a jej duże plecy wyglądają jak u umięśnionego faceta Przez moment wyglądało to na scenę gejowską.
Ładną ma buzię i co szokujące własne, duże piersi :)

Mistrzu-1

Oj tam,oj tam tak napisałem,bo jak uciekała,to police bodajże powiedziało-,,biegnie jak sarenka'',a przecież to kawał baby było.
Ale zgadzam się ładna jest i balony ma niezłe,ale ja wolę ciut szczuplejsze kobitki,bo jak dobrze widziałem,to czasami nie wciągnęła brzucha i jej się deko ulewało...

ocenił(a) film na 3
pawelk1504

Fakt. Babeczka ma 45 lat na karku i powinna pomyśleć o siłowni czy aerobiku :)

Pawelk1504 a tak z innej beczki to szacunek za liczbę obejrzanych i ocenionych przez Ciebie produkcji. Podziwiam!

Mistrzu-1

Dzięki-jestem dokładnie z rocznika babeczki,a nawet od niej...miesiąc starszy,więc trochę się tego w życiu obejrzało.
Kiedy w Polsce nastąpiła przemiana i rynek zalały otwierane wypożyczalnie kaset video byłem w wieku niezmiernej ciekawości tego innego bajkowego świata,bo w dzieciństwie guzik widziałem mając do dyspozycji 2 programy telewizyjne.Jestem z dużego miasta więc tych wypożyczalni było sporo i latało się,jak wariat od jednej do drugiej,zarywając noce,a dodatkowo jeszcze w niedzielę na giełdę elektroniczną po pirackie kinówki.
Obecnie internet daje możliwość oglądania za darmo,więc korzystam do bólu{a może odrabiam ten stracony za młodu hajs(hehe)} starając się przede wszystkim być na czasie z nowościami pojawiającymi się w sieci.
I mogę tylko zacytować to co było w jednej z piosenek-"każdy ma jakiegoś bzika,każdy jakieś hobby ma".-ja mam piłkę nożną i filmy.
Choć do rekordzisty z księgi Guinnessa- www.filmweb.pl/news/Zmarł+rekordzista+w+oglądaniu+filmów-64348 -bardzo daleko mi,ALE ALE on miał taką liczbę obejrzanych w wieku 65 lat,więc kto wie,bo przecież to "tylko" jeszcze 20 tysi-hahaha.
PS.nie będę ściemniał,że wszystkie obejrzałem od deski do deski,bo niestety nie da się tak i na niektóre zerkam większość filmu przewijając albo nawet wyłączając całkowicie po kilkudziesięciu minutach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones