PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1010}
7,2 133 703
oceny
7,2 10 1 133703
6,1 29
ocen krytyków
Top Gun
powrót do forum filmu Top Gun

Pochwała męskości

ocenił(a) film na 7

Co by nie mówić o tym filmie, to według mnie warto go obejrzeć z jednego powodu - przynajmniej dla mnie zawsze będzie on definicją tego, co męskie. Te seksowne skórzane kurtki i białe podkoszulki, duże ciemne okulary, zmierzwione włosy, spocone ciała... ahh ;) Minęło ponad dwadzieścia lat od premiery Top Gun, a ten zestaw nawet dziś z pewnością przyprawiłby o szybsze bicie serca niejedną kobietę ;) Poza tym świetnie została ukazana męska przyjaźń i solidarność, ale także rywalizacja, chęć bycia najlepszym, odwaga, nieustępliwość i dążenie do celu - czyli wszystko to, czym każdy z Was, panowie, powinien się jako samiec wyróżniać. Do tego w tle "Take My Breath Away" i jestem w niebie.

7/10

ocenił(a) film na 7
jasiu15

Wszak wiadomo, że najbardziej męski jest seks gejowski, bo występuje w nim dwóch mężczyzn, a czasem nawet więcej. To takie męskie.

ocenił(a) film na 8
adonae

Do tej pory byłem hetero, ale po tym filmie będę gejem, będę PRAWDZIWYM BAD BOYEM, jak Maverick i Iceman!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones